همراه ما باشید

محمود خوردبین ضمن پاسخگویی درباره اوضاع و احوال تیم فوتبال پرسپولیس و شرایط بازیکنان محروم و مصدوم، از امیدواری پرسپولیس برای برد برابر نفت تهران گفت.  

خوردبین: خوشحالم که طارمی رکورد من را می شکند/ با بودن برانکو نگران چیزی نیستیم

خوردبین: خوشحالم که طارمی رکورد من را می شکند/ با بودن برانکو نگران چیزی نیستیم

پیروزی نیوز - خوردبین: خوشحالم که طارمی رکورد من را می شکند/ با بودن برانکو نگران چیزی نیستیم

به گزارش پیروزی دیلی، محمود خوردبین بعد از تمرین گفت : ما برای بازیکنانی که برابر تیم نفت تهران از وجودشان محروم هستیم بازیکنان جانشین زیادی داریم اما چون آنها کمتر به بازی گرفته شده اند گروهی به غلط از ضعف آنها و خالی بودن دست برانکو می گویند.


سرپرست قدیمی سرخپوشان پایتخت در ادامه  از حضور این نفرات سرخپوش مثل کرملاچعب و علوان زاده و حامد آقایی و شهاب کرمی گفت و ادامه داد: اگر این بازیکنان فاقد کیفیت لازم بودند قطعا پرسپولیس آنها را در اختیار نمی گرفت.


خوردبین درباره شرایط جلال حسینی گفت: او با تلاش کادر فنی و پزشکی تیم برای بازی ما برابر نفت تهران آماده خواهد شد و به میدان خواهد رفت.


محمود خوردبین ضمن اعلام جلسه کمیته انضباطی برای رامین رضاییان در روز شنبه خبر از بخشش او بعد از جریمه ای که برایش در نظر گرفته می شود، خبر داد و گفت: این اتفاقات نباید در پرسپولیس رخ دهد اما وقتی پیش آمده بزرگان تیم به رفع مشکلات خواهند پرداخت، ضمن این که بعد از بررسی اتفاق رخ داده، علی پور بخشیده شده و برای بازی برابر نفت تهران در اختیار برانکو است.


خوردبین 68 ساله افزود: شاید غیبت بازیکنان زیاد ما در بازی پیش رو فرصتی مغتنم باشد تا از بازیکنان دیگری بهره ببریم، این سلیقه فنی برانکو است که در ترکیب تیم خود تغییرات اندکی به وجود می آورد بنابراین هواداران ما نگران چیزی نباشند و از کیفیت بازیکنان جانشین نگران نباشند چون اولا همان طور که گفتم  پرسپولیس بازیکنان جوان با کیفیتی دارد که قطعا فرصت بررسی آنها قبل از حضورشان بوده و ماجرای جذبشان قطعا با اوکراینی ها متفاوت خواهد بود.


خوردبین درباره مهدی طارمی گفت: مهدی طارمی هیچ وقت روی فرصت های گل در موقعیت سرزنی و ضربه زدنی در ارسال از جناحین مشکلی ندارد و ضعف او که موجب انتقادات است، در موقعیت تک به تک ایجاد می شود که البته گلهای زیادی هم در فرصت های تک به تک زده.


 او در پایان گفت: طارمی در 8 بازی آینده ما خودش را به 20 گل رسانده و آقای گل خواهد شد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه