همراه ما باشید

با وجود این که مهاجم بریزبان استرالیا با 5 گل زده صدر جدول بهترین گلزنان لیگ قهرمانان را به خود اختصاص داده afc شانس مردان سه گله این رقابت ها را برای آقای گلی بیشتر می داند.

سه رقیب سرشناس در راه آقای گلی طارمی

سه رقیب سرشناس در راه آقای گلی طارمی

پیروزی نیوز - سه رقیب سرشناس در راه آقای گلی طارمی

به گزارش پیروزی‌دیلی، با وجود این که در پایان دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2017 براندون بوریلو مهاجم بریزبان روور استرالیا با 5 گل زده صدر جدول آقای گل ها را به خود اختصاص داده است afc از چهار مهاجم سه گله و شاخص حاضر در رقابت ها به عنوان مدعیان اصلی کسب عنوان آقای گلی نام برد که در بین آنها مهاجم ملی پوش پرسپولیس نیز دیده می شود.


در گزارشی که در توئیتر رسمی لیگ قهرمانان آسیا منتشر شده است مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس ایران در کنار مهاجمانی سرشناس همچون هالک برزیلی از شانگهای چین، یوسف العربی مراکشی از لخویا قطر و الن داگلاس برزیلی از گوانگ ژو اوگراند چین به عنوان بخت اصلی کسب عنوان آقای گلی لیگ قهرمانان نام برده شده است.


البته این چهار بازیکن تنها مردان سه گله حاضر در جدول گلزنان نیستند اما کارشناسان afc با نگاهی به عملکرد و نمرات مهاجمان حاضر در چمپیونزلیگ آسیا شانس طارمی و سه رقیب دیگرش برای آقای گلی را بیشتر دانستند به خصوص مهاجم ملی پوش پرسپولیس را که در دو هفته بالاترین نمرات را از کارشناسان به عنوان ارزشمندترین بازیکن از غرب قاره دریافت کرد و تصویرش به عنوان تصویر نخست این گزارش منتشر شد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه