همراه ما باشید

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به این نکته اذعان کرد که تیمش در دیدار مقابل ماشین‌سازی مرتکب اشتباهاتی شده است.

تکسیرا: سخت است تراکتورسازی قهرمان شود چرا که دست‌های پشت پرده نمی‌گذارد!

تکسیرا: سخت است تراکتورسازی قهرمان شود چرا که دست‌های پشت پرده نمی‌گذارد!

پیروزی نیوز - تکسیرا: سخت است تراکتورسازی قهرمان شود چرا که دست‌های پشت پرده نمی‌گذارد!


به گزارش سایت پیروزی دیلی، میگوئل تکسیرا پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز و در حالی که قلعه‌نویی در نشست خبری حاضر نشده بود، گفت: حال قلعه نویی مساعد نبود و نتوانست در نشست خبری شرکت کند. نمی‌توانم زیاد در مورد بازی حرف بزنم. تیم ما اشتباهاتی داشت، ولی الان بازی تمام و حقایق مشخص شده است.
وی افزود: وقتی یکی از افراد بزرگ فدراسیون تصمیم می‌گیرد جام را به یک تیم بدهد برای ما کار خیلی سخت می‌شود. امروز اتفاقاتی افتاد که نشان داد همه چیز برنامه‌ریزی شده بود و این اصلاً قشنگ نیست.
مربی تراکتورسازی در ادامه با اشاره به کمک هواداران تراکتورسازی تصریح کرد: باید مقابل این هوادارانمان پیروز می‌شدیم ولی ناراحتم که نتوانستیم 3 امتیاز را به دست بیاوریم و نگذاشتند برنده شویم.
تکسیرا در پاسخ به این پرسش که چرا تیم تراکتورسازی با وجود اینکه یک پنالتی به دست آورد اما نتوانست 3 امتیاز بازی را به دست بیاورد، گفت: من در آغاز صحبت‌هایم نیز گفتم که تیم ما اشتباه داشت و متوجه این اشتباهات هستیم. من می‌خواهم این را بدانم که چرا بازیکنانی که از قبل کارت زرد داشتند در این بازی کارت گرفتند؟ چرا تمام بازیکنان دو کارته ما کارت گرفتند؟ آیا این غیرطبیعی نیست.
وی درباره اینکه در چند بازی آخر خوب نبوده‌اند، اظهار داشت: ما برابر استقلال خوزستان یک بر صفر پیروز شدیم. اکنون برای ما خیلی مهم است که بتوانیم خوب بازی کنیم ولی مهمتر این است که 3 امتیاز را به دست بیاوریم. تیم ما اکنون تمرکز خود را از دست داده است و فوتبال زیبایی را به نمایش نمی‌گذارد اما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا 3 امتیاز را به دست بیاوریم.
تکسیرا اضافه کرد: در نیم‌فصل اول مقابل استقلال خوزستان متوقف شده بودیم اما در نیم فصل دوم آنها را شکست دادیم. پیکان را، هم در نیم فصل اول و هم در نیم فصل دوم شکست دادیم ولی مقابل صنعت نفت آبادان نتیجه نگرفتیم که به بدون تماشاگر برگزار شدن این دیدار هنوز هم اعتراض دارم. همه جای فوتبال ایران تماشاگران رفتارهایی می‌کنند اما چرا فقط تماشاگران ما را محروم می‌کنند؟ من خودم در برخی از بازی‌ها سنگ خوردم و مجبور شدیم سرمربی تیم را به رختکن ببریم اما فقط تماشاگران ما را محروم می‌کنند. تازه به این شهر (تبریز) آمده‌ام و در همان ابتدا به من گفتند که سخت است تراکتورسازی قهرمان شود چرا که دست‌های پشت پرده نمی‌گذارد این اتفاق بیفتد. من تازه به ایران آمدم و شما بهتر این مسائل را می‌دانید.
مربی تراکتورسازی گفت: به هر نحوی شده کارمان را ادامه خواهیم داد و در بازی مقابل پرسپولیس سعی می‌کنیم ضعف‌هایمان را بپوشانیم و روز‌به‌روز بهتر شویم. اکنون با بازیکنانی که در اختیار داریم باید بهترین تصمیم را برای دیدار مقابل پرسپولیس بگیریم. تکسیرا خاطرنشان کرد: همان طور که قبلا گفتیم، ما با بازیکنانی که داریم در دیدار با پرسپولیس بهترین عملکرد را ارئه کنیم. بازیکنان ما، بازیکنان خوبی هستند و ما مجبوریم با همین بازیکنان به جنگ پرسپولیس برویم.
در پایان نشست خبری، یکی از خبرنگاران سوالی در مورد همزمان نبودن دیدارهای تراکتورسازی و پرسپولیس پرسید که سیامک قلیچ‌خانی مدیر رسانه‌ای تیم تراکتورسازی اظهار داشت: در هفته گذشته ما حداقل سه، چهار بیانیه در فضای مجازی منتشر کردیم اما زورمان نمی‌رسد و نمی‌توانیم کاری کنیم! مصاحبه، نامه نگاری و کارهایی که طبق قوانین مشخص شدند، تنها کاری بود که از دست ما بر‌می‌آمد. با تمام این بی‌عدالتی‌ها به فینال جام حذفی رسیدیم و در لیگ برتر هم مدعی هستیم!

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه