همراه ما باشید

دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سیاه جامگان از هفته سی‌ام مسابقات لیگ برتر فوتبال، با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.

سیاه جامگان 1 - پرسپولیس صفر/قهرمان فصل را باشکست به پایان برد، سیاه جامگان در لیگ برتر ماندنی شد

سیاه جامگان 1 - پرسپولیس صفر/قهرمان فصل را باشکست به پایان برد، سیاه جامگان در لیگ برتر ماندنی شد

پیروزی نیوز - سیاه جامگان 1 - پرسپولیس صفر/قهرمان فصل را باشکست به پایان برد، سیاه جامگان در لیگ برتر ماندنی شد

به گزارش پیروزی دیلی، دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سیاه جامگان از هفته پایانی شانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) از ساعت 18 امروز پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 با قضاوت محمدرضا اکبریان در ورزشگاه ثامن مشهد آغاز شد.

این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید و این در شرایطی بود که پرسپولیس قهرمانی لیگ شانزدهم را بدست آورده بود و برای بازی برابر الوحده به بازیکنان اصلی خود استراحت داده بود.تیم سیاه جامگان با این پیروزی بقای خود را در لیگ شانزدهم تثیبت کرد.


اخطار

احسان الوان زاده(پرسپولیس)

رضا شربتی و روح ا...سیف الهی(سیاه جامگان)


ترکیب پرسپولیس 

بوژیدار رادو شوویچ، محسن ربیع‌خواه، محمد امین آرام طبع(فرشاد احمدزاده 60)، حسین ماهینی، صادق محرمی، حمید رضا طاهرخانی( کمال کامیابی نیا - 46)، احسان علوان‌زاده، شهاب کرمی، سامان نریمان جهان، علی علیپور( مهدی طارمی - 46) و رضا کرملاچعب
سرمربى: برانکو ایوانکوویچ


ترکیب سیاه جامگان

 مسعود همامی،محمد خانزاده، علیرضا جلیلی، عباس عسگری،رضا شربتی، مصطفی احمدی، سالار افراسیابی، حسین بادامکی( محسن آذرپاد - 68)،پیام ملکیان، روح الله سیف اللهی و گوران یرکوویچ 
سرمربى: اکبر میثاقیاندقایق حساس:

 

دقیقه ٥: ارسال فوق العاده ى حسین بادامکى از سمت راست را یرکوویچ مى توانست در تعلل مدافعان به گل اول بازى تبدیل کند که فقط سانتى مترى براى ضربه زدن کم آورد و توپ در آستانه دروازه خالى به بیرون رفت.

دقیقه ١٣: حرکت پشت محوطه جریمه توسط رضا کرملاچعب با خطاى مدافع سیاه جامگان همراه شد تا در موقعیتى مناسب یک ضربه ایستگاهى براى سرخپوشان شکل گیرد. سامان نریمان جهان اما موفق نشد از آن سود ببرد.

دقیقه ٢٤: شوت راه دور و نه چندان قدرتمند على علیپور به راحتى در اختیار دروازه بان سیاه جامگان قرار گرفت.

دقیقه ٢٧: ارسال براى یرکوویچ اینبار با ضربه سر این مهاجم همراه شد اما موقعیت سیاه جامگان با ضربه او از بالاى دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ٤٤: ارسال از سمت چپ سیاه جامگان با ضربه سر ناقص رضا شهبازى در موقعیتى مناسب از بالاى دروازه رادوشوویچ راهى اوت شد.

دقیقه ٤٥: فرار به محوطه جریمه توسط على علیپور با چند بار تلاش براى شوت زدن و باز کردن دروازه سیاه جامگان همراه بود که پرس مدافعان و تکل موفق آنها مانع از این اتفاق شد.

دقیقه ٤٥+١: ارسال فوق العاده روح الله سیف اللهى با ضربه سر بادامکى مى توانست قفل دروازه ها را در این نیمه باز کند که با بدشانسى کاپیتان شماره هشت، ضربه اش به مدافع پرسپولیس برخورد کرد و برگشت شد.

در دقیقه 47 با اشتباه داور یک ضربه کاشته برای تیم میزبان اعلام شد.

دقیقه 48:روح ا... سیف الهی هم ضربه کاشته را گرفت و هم با یک شلیک خوب گل اول این بازی را به ثمر رساند و به دلیل در آوردن پیراهنش از داور کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 51 پرسپولیس از سمت چپ صاحب یک کرنر شد که ارسال توپ با ضربه سر سفیدپوشان به بیرون رفت.

دقیقه 80 کمال کامیابی نیا در شش قدم حریف توپ را به بالای دروازه فرستاد.

 دقیقه 84 ارسال کرنر از سمت چپ برای پرسپولیس با ضربه فرشاد و عکس العمل همامی توپ دفع شد.


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه