همراه ما باشید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، تیمش در کوران مسابقات داخلی و خارجی وقت استراحت ندارد.

برانکو: وقت استراحت ندارم

برانکو: وقت استراحت ندارم

پیروزی نیوز - برانکو: وقت استراحت ندارم

به گزارش پیروزی‌دیلی، برانکو ایوانکوویچ در هفته اى که تراکتور به عنوان رقیب اصلى آنها متوقف شده، فرصت بیشتر کردن فاصله خود را دارد و البته محرومیت ٦ بازیکن این به نظر مى رسد مانع بزرگى براى کسب امتیاز برابر شاگردان على دایى باشد. سرمربى سرخپوشان با حضور در نشست خبرى به سوالات اصحاب رسانه در خصوص شرایط تیمش پیش از جدال برابر نفت تهران پاسخ داد.

 

نفت تقویت شده است

سلام عرض مى کنم خدمت دوستان، بعد از تورنمنتى که دورى ١٠ روزه اخیر به همراه داشت در خدمت شما هستیم. باید به بازیکنانم بابت نتیجه اخیر تبریک بگویم. اکنون فرصت استراحت نداریم. مقابل نفت تیمى که فینال جام حذفى را در پیش دارد و با تیموریان و شهباززاده تقویت شده است.

 

به دنبال بازى زیبا و کسب نتیجه هستیم

ماهینى، انصارى، وحید امیرى و کمال و البته رامین رضاییان را نخواهیم داشت. علیرغم تمام این مشکلات خواست ما این است که با تمام احترام براى نفت به دنبال بازى زیبا و کسب نتیجه مقابل آنها هستیم. امیدوارم هواداران بیش از گذشته در کنار ما باشند و جشن برد را برپا کنیم.


خط دفاعى ما مطمئن عمل مى‌کند

همه چىز از دفاع شروع مى شود. در ٥ بازى اخیر مقابل تراکتور گل نخوردیم. مقابل استقلال ٣ گل خوردیم از ٤ ضربه به چارچوب، مقابل الهلال از کرنر خوردیم و دو گل از الوحده و بهترین بازیکنان آنها. آنها از تک موقعیت ها سود مى برند. خط دفاعى ما مطمئن عمل مى کند. مهمترین مساله این است که کاپیتان به ترکیب بازگشته است.

  

سرنوشت رامین رضاییان؟

رامین را در اختیار ندارم. این قطعى است. درباره آینده او باید منتظر بمانید و تصمیم درباره او گرفته خواهد شد و این تصمیم عجیب نیست و فقط یک تصمیم است. تفاوت رفتار نسبت به دیگر بازیکنان. طارمى زودتر به تیم بازگشت. رامین تا اطلاع ثانوى محروم است. آرام طبع هم در رقابت است!  چرا از او نمى پرسید؟بازیکنان دیگر خود را تحمیل کردند. برابر سایپا باید آرام طبع بازى مى کرد اما ربیع خواه از فرصت استفاده کرد. الان هم روی نیمکت است. چرا رامین رضاییان برگشت؟ او فصل قبل گذاشت و رفت و بدون خبر هم برگشت. ما فردا بازی داریم. بازی فردا برای ما خیلی مهم تر از رامین رضاییان است. دو شب است نمی توانم بخوابم. می خواستم ببینیم وضعیت سید جلال به کجا می کشد. او امروز خوشحالم کرد و گفت می تواند بازی کند. مهم ترین دغدغه ما بازی فردا است.

کنفرانس خبری ما درباره رامین نیست و درباره بازی فردا است. پس فردا درباره رامین بپرسید و من جواب می دهم. من تصمیمم را درباره رامین گرفتم. او در رقابت تیم برای بازی فردا نیست. 

 

وضعیت مصدمیت سید جلال؟

شما کمک کنید. چه کسی را کاپیتان بگذارم؟ تا به حال به این قضیه فکر نکرده بودم. من نمی دانم باید چه کسی را کاپیتان بعد از سید جلال بگذارم.

پست احمدزاده در بازی فردا

برانکو درباره پست فردای احمدزاده عنوان کرد: نمی توانم به صورت فردی درباره بازیکنان صحبت کنم. به صورت جمعی درباره بازیکنان نظر می دهم. اما چون درباره فرشاد پرسیدید باید بگویم از او متشکر هستم که در هر جایی که بخواهیم با تمام انرژی بازی می کند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه