همراه ما باشید

 اسطوره فوتبال کشورمان گفت: به همراه بازیکنان قدیمی بوندسلیگا و برخی چهره‌های مطرح برای کمک به کودکان سرطانی به میدان رفتیم.

مهدوی کیا:برای کمک به کودکان سرطانی به میدان رفتیم

مهدوی کیا:برای کمک به کودکان سرطانی به میدان رفتیم

پیروزی نیوز - مهدوی کیا:برای کمک به کودکان سرطانی به میدان رفتیم

به گزارش پیروزی دیلی؛ مهدی مهدوی‌کیا درخصوص حضورش در یک بازی خیریه در کشور آلمان که با حضور چهره‌های مطرح ورزش برگزار شد گفت: این یک بازی خیرخواهانه به نفع کودکان سرطانی بود که من به همراه چند نفر از بازیکنان قدیمی بندسلیگا و یکسری از افراد مطرح و نامدار در رشته‌هایی مثل بوکس و ... به عنوان یک تیم در این بازی خیرخواهانه حاضر شدیم و این بازی هم در شرق آلمان برگزار شد.

وی ادامه داد: برای همه ما روز خوبی بود چرا که توانستیم قدمی برای کمک به کودکان سرطانی برداریم. البته آلمانی‌ها همواره در این گونه کارها فعال هستند و من هم در این برنامه شرکت کردم و باید بگویم که روز خوبی را سپری کردیم.

مهدوی کیا تصریح کرد: فکر می‌کنم که شرکت‌ در این بازی‌های خیریه به همراه بازیکنان قدیمی بوندسلیگا و حضور افراد معروف باعث شود تا مردم بیشتری از این بازی‌ها استقبال کنند و درنهایت کمک بیشتری برای کودکان سرطانی جمع می‌شود که این همان هدفی است که ما داریم و با این روش می‌توانیم به کودکان سرطانی بیشتر کمک کنیم.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه