همراه ما باشید

پیشکسوت پرسپولیس معتقداست برانکو نفر اول فنی تیم است و او تصمیم نهایی را درمورد بازیکنان می‌گیرد و دیگران باید به تصمیم او احترام بگذارند هرچند آن تصمیم درست نباشد.

انصاریان: نام پرسپولیس از هر نامی بزرگتر است

انصاریان: نام پرسپولیس از هر نامی بزرگتر است

پیروزی نیوز - انصاریان: نام پرسپولیس از هر نامی بزرگتر است

به گزارش پیروزی دیلی، علی انصاریان در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازی مقابل پیکان گفت: به نظر من پرسپولیس در شرایط سخت خود قرار دارد اما این شرایط گذری است. باخت به تیم‌های صنعت نفت آبادان و الریان قطر آنقدر سخت نیست که پرسپولیس نتواند از این شرایط گذر کند. پیکان حریف فردای پرسپولیس تیم خوبی است اما باید در نظر داشت این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و معمولا پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از نظر نتیجه‌گیری شرایط خوبی دارد. البته باید بگویم که پیکان هم تیم خوبی است و مطمئنا هر دو تیم فردا بازی سختی را در پیش خواهند داشت.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص تصمیم این باشگاه و برانکو مبنی بر کنار گذاشتن رامین رضائیان از پرسپولیس تصریح کرد: نفر اول فنی هر تیم سرمربی است و قطعا او باید پاسخگوی همه چیز باشد. حالا برانکو تصمیم گرفته که رامین دیگر در این تیم نباشد و باید به تصمیم سرمربی تیم احترام گذاشت اما به شخصه دوست داشتم برانکو با این موضوع پدرانه برخورد می‌کرد تا همه چیز حل شود. چون در این شرایط شاید محبوبیتش بیشتر می‌شد. به هر حال درگیری در تمرینات در هر تیمی پیش می‌آید اما باز هم تاکید می‌کنم که برانکو سرمربی تیم در این خصوص صاحب نظر و صاحب حق است و هر تصمیمی او می‌گیرد باید پذیرفت چرا که قطعا او همه شرایط را سنجیده که چنین تصمیمی گرفته است. همه ما پرسپولیسی‌ها هدف‌مان قهرمانی است و امیدوارم زودتر این اتفاق بیفتد چرا که شیرین‌ترین اتفاق برای هر هوادار قهرمانی تیم محبوبش است و در این راه باید به تصمیمات سرمربی تیم احترام گذاشت.

انصاریان در مورد اینکه برخی از هواداران پرسپولیس به صفحه شخصی برانکو در فضای مجازی حمله کرده‌اند و به خاطر فحاشی‌های صورت گرفته این مربی کروات مجبور شده بخش کامنت و نظراتش را ببندد، افزود: چرا باید نسبت به این مسائل تعجب کنیم! وقتی متاسفانه عده‌ای به صفحه شخصی لیونل مسی یا فلان داور یا بازیکنی که رونالدو را مصدوم کرده حمله کرده و فحاشی می‌کنند یا حتی برای دختر رئیس‌جمهوری آمریکا به زبان فارسی فحش می‌نویسند، دیگر نباید نسبت به این مسائل تعجب کرد. البته همه کاربران صفحات اجتماعی اینطور نیستند و فقط عده‌ای این نوع برخوردها را انجام می‌دهند. اما هواداران باید بدانند که نام پرسپولیس از هر نامی بزرگتر است و اصولا انجام چنین کارهایی خوب نیست و نباید به سرمربی تیم بی‌احترامی شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه