همراه ما باشید

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: حساسیت‌های بازی با پرسپولیس باعث می‌شود شاهد مسابقه باکیفیتی باشیم و تماشاگران از تماشای این دیدار لذت ببرند.

جلالی:ضد حمله بزنیم،کار اشتباهی نکرده‌ایم/هواداران از تماشای دیدار ما با پرسپولیس لذت می‌برند

جلالی:ضد حمله بزنیم،کار اشتباهی نکرده‌ایم/هواداران از تماشای دیدار ما با پرسپولیس لذت می‌برند

پیروزی نیوز - جلالی:ضد حمله بزنیم،کار اشتباهی نکرده‌ایم/هواداران از تماشای دیدار ما با پرسپولیس لذت می‌برند

به گزارش پیروزی دیلی، مجید جلالی، سرمربی پیکان پیش از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست‌وششم لیگ برتر اظهار داشت:حساسیت‌های بازی با پرسپولیس باعث می‌شود شاهد مسابقه باکیفیتی باشیم و تماشاگران از تماشای این دیدار لذت ببرند. خیلی امیدوارانه به این بازی نگاه می‌کنم و حس خوبی دارم. مطمئنم بازیکنانم توانایی‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

وی در مورد وضعیت مرتضی آقاخان تصریح کرد: آقاخان از دو هفته دیگر می‌تواند با ما تمرین کند. امیدوارم این بازیکن در ادامه لیگ بتواند به میدان برود.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تصریح کرد: با توجه به انگیزه بازیکنانم به این بازی خوش‌بین هستم. هر چند فاصله دو دیدار اخیرمان خیلی کوتاه بود اما بازیکنان با شور و اشتیاق در تمرینات حضور داشتند. اطلاعات خوبی هم از پرسپولیس داریم.

جلالی در واکنش به این موضوع که در تقابل با پرسپولیس به این تیم امتیازات زیادی نداده، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط، شانس ما برای پیروزی بیشتر است. این موضوع را با بازیکنان در میان گذاشتم و خوشبختانه نگاه آنها هم به این دیدار امیدوارانه است.

وی در مورد حضور گادوین منشا در برنامه تلویزیونی 90 گفت: همه به این نتیجه رسیده‌اند که منشا بازیکن خوبی است. خوشحالم که توانسته‌ایم از راه منطقی چنین بازیکنی را با 100 هزار دلار جذب کنیم. این مسئله در راستای رسالتی است که ما (مربیان) داریم. بازیکنان خارجی دیگری هم آوردیم که رقم قراردادشان پایین‌تر از منشا بود اما کیفیت لازم را نداشتند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان ادامه داد: منشا مانند سایر بازیکنان برای بازی فردا انگیزه دارد. اگر منشا در تیم دیگری بازی می‌کرد یا به تیم دیگری بپیوندد، شاید نتواند به موفقیت‌هایش ادامه دهد. اولین دلیل موفقیت منشا این است که بازیکنان ما سعی می‌کنند با توجه به شناخت‌شان از این بازیکن، او را در موقعیت گلزنی قرار دهند. منشا هم در موفقیت خودش نقش داشته که این مسئله به خاطر موفقیت تیمی بوده است. امیدوارم او در ادامه، راه درستی را انتخاب کند.

جلالی در پاسخ به این سؤال که آیا منشا قراردادش را تمدید کرده یا خیر، گفت: او قراردادش را تمدید نکرده است.

وی تأکید کرد: پیکان بار خود را برای ماندن در لیگ بست. ما جزو 3 تیمی بودیم که از لیگ دسته اول به لیگ برتر آمدیم. تلاش مجموعه ما این بود که فضای آرامی را ایجاد کند. سعی کردیم سطح ذهنی بازیکنان را افزایش دهیم و آنها به این باور رسیدند که می‌توانند در لیگ بمانند. پس از این موضوع، اهداف دیگری ترسیم کردیم. شاید راهی که در پیش گرفتیم در حد ظرفیت تیم بوده است ولی اگر بخواهیم بهتر از این عمل کنیم، باید تیم قوی‌تری داشته باشیم. در بازی‌های باقی مانده می‌توانیم جزو تیم‌هایی باشیم که دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا مقابل پرسپولیس بازی هجومی انجام می‌دهید یا خیر، گفت: اگر تیمی روی ضدحمله تمرکز کند، کار اشتباهی نکرده است. تاکتیکی که همیشه به کار بسته‌ام و به آن هم افتخار می‌‌کنم، نمایش خوب مقابل تیم‌های بزرگ است. گاهی اوقات اتفاق افتاده ما مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی کردیم و خوب هم نتیجه گرفتیم. بعضی وقت‌ها هم خوب بازی کردیم اما نتوانستیم نتیجه بگیریم که این موضوع من را ناراحت می‌کند. اینکه مقابل یک تیم بد بازی کنیم و نتیجه بگیریم، مرا راضی نخواهد کرد.
 
جلالی در پایان خاطرنشان کرد: برای فصل آینده، جلسه خاصی با مدیریت باشگاه نداشته‌ام. مسئولان باشگاه به صورت شفاهی از من خواستند برای سال آینده به آنها برنامه بدهم. من هم برنامه‌ام را آماده کرده‌ام اما هنوز کسی از من نخواسته آن را ارائه دهم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه