همراه ما باشید

 نصیرزاده که پیش از شروع نشست‌های خبری سرمربیان دو تیم پیکان و پرسپولیس در سالن روابط عمومی سازمان لیگ حاضر شد، با خبرنگاران در مورد شرایط کسر امتیاز پرسپولیس گپ و گفتی دوستانه انجام داد.

نصیرزاده: هیچ نامه‌ای برای کسر امتیاز از پرسپولیس از سوی فیفا نیامده است

نصیرزاده: هیچ نامه‌ای برای کسر امتیاز از پرسپولیس از سوی فیفا نیامده است

پیروزی نیوز - نصیرزاده: هیچ نامه‌ای برای کسر امتیاز از پرسپولیس از سوی فیفا نیامده است

به گزارش پیروزی دیلی،هوشنگ نصیرزاده که عضو کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال است، در مورد شایعه کسر امتیاز از پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس با مانوئل جوزه، سرمربی اسبق این تیم یک دعوای حقوقی را در دادگاه عالی ورزش انجام داده است.

 

وی افزود: پرسپولیس معتقد است در قرارداد جوزه، بندی آمده که اختلاف این مربی و پرسپولیس باید در کمیته انضباطی فوتبال ایران حل شود و فیفا حق مداخله در آن را ندارد، فیفا هم می‌گوید می‌تواند به هر پرونده حقوقی فوتبال ورود کند. به هر حال، آنچه مسلم است اینکه هیچ نامه‌ای برای کسر امتیاز از پرسپولیس از سوی فیفا به ایران ارسال نشده است.

 

نصیرزاده تصریح کرد: مسئولان باشگاه‌های ایرانی و فوتبال ایران باید در برخورد با خارجی‌ها مقتدرانه مذاکره و گفت‌وگو کنند نه از موضع ضعف.

 

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس پیش از شروع نشست خبری با تمامی خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران حاضر در نشست دست داد و به آنها عید نوروز را تبریک گفت.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه