همراه ما باشید

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، بازیکنان این تیم برای دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر باید تا آخرین بازی بجنگند و تلاش کنند.

میناوند: پرسپولیس با اقتدار قهرمان است/ راجع‌به رامین حرف نزنیم بهتر است

میناوند: پرسپولیس با اقتدار قهرمان است/ راجع‌به رامین حرف نزنیم بهتر است

پیروزی نیوز - میناوند: پرسپولیس با اقتدار قهرمان است/ راجع‌به رامین حرف نزنیم بهتر است

به گزارش پیروزی دیلی،مهرداد میناوند در مورد دو شکست اخیر پرسپولیس مقابل الریان و صنعت نفت آبادان گفت: هر وقت لیگ ما تعطیل شد یا وقفه‌ای در آن به‌وجود آمد، پرسپولیس از آن ضرر کرد. من معتقدم حق پرسپولیس مقابل الریان شکست نبود، ولی مقابل صنعت نفت زیاد خوب بازی نکرد. با این حال پرسپولیس می‌توانست در همین بازی هم امتیاز بگیرد. با تمام احترامی که برای صنعت نفت قائلم معتقدم که آنها چیزی از خودشان نشان ندادند.

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس تا زمانی که جام را بالای سر نبرده است نباید از قهرمانی خودش مطمئن باشد. من به قهرمانی پرسپولیس اطمینان دارم، ولی بازیکنان این تیم باید تا آخرین بازی بجنگند.

وی راجع به وضعیت رامین رضاییان که در  لیست فروش پرسپولیس قرار گرفته است، اظهار داشت: من دوست ندارم زیاد در این مورد صحبت کنم. نباید فراموش کرد که او برای پرسپولیس زحمت کشیده است، ولی از طرفی باید به باشگاه و برانکو اجازه داد تا تصمیم بگیرند. ما نباید این موضوع را حساس کنیم و هرچقدر بیشتر حرف بزنیم، ماجرا طور دیگری پیش می‌رود. من همچنان امیدوارم برانکو با رضاییان برخورد پدرانه‌ای داشته باشد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه