همراه ما باشید

مدافع ملی پوش پرسپولیس گفت:برای پرسپولیس که از هر بازی فقط سه امتیاز آن را می‌خواهد، بین تیم‌های تراکتورسازی، استقلال یا صبای قم فرقی وجود ندارد .

انصاری؛ هر روز از سید جلال می آموزم

انصاری؛ هر روز از سید جلال می آموزم

پیروزی نیوز - انصاری؛ هر روز از سید جلال می آموزم

به گزارش پیروزی دیلی؛ محمد انصاری در این فصل شرایط خاصی را پشت‌سر می‌گذارد. پسر آرام و بی‌حاشیه سرخپوشان که اخلاق برایش بیشتر از مسائل فنی اهمیت دارد، متخصص بازی در دفاع چپ بود اما در این فصل قبول کرد یک مدافع میانی باشد و حالا روز به روز در این پست و در کنار سیدجلال حسینی پیشرفت می‌کند. او توانسته در پست جدیدش آنقدر درخشان ظاهر شود که برچسب تیم ملی بخورد.

 

اظهارات انصاری را در ادامه می خوانید:

 

* شرایط پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کنی؟

- خدا را شکر 3 پیروزی پیاپی در نیم‌فصل دوم و 4 برد پشت‌سر هم از هفته پانزدهم تا به حال اعتماد به نفس تیم ما را افزایش داده و در شرایطی که مورد حمایت هواداران قرار گرفته‌ایم و به لحاظ فنی نیز عملکرد خوبی داریم، در صدر جدول با فاصله مطمئنی ایستاده‌ایم. این شرایط به ما کمک می‌کند تا با خیال راحت‌تری به سمت هدفی که داریم پیش برویم.

 

* البته کارتان در ادامه راه خیلی سخت می‌شود!

- بله تا حالا هم کارمان سخت بود. هر بازی برای‌مان ارزشمند بود اما با تلاش بازیکنان، خواست خداوند، تاکتیک مربیان و حمایتی که از سوی طرفداران از تیم صورت گرفت، توانستیم خودمان را ثابت کنیم. ان‌شاءا... با همین شرایط، به کارمان ادامه دهیم و پیروزی‌های بیشتری در کارنامه‌مان داشته باشیم.

 

* بازی کردن کنار مدافع قدرتمندی مثل سیدجلال حسینی چه حسی دارد؟

- من هر روز سعی می‌کنم مسائل تازه‌ای از او بیاموزم. ایشان مدافع بسیار خوبی هستند که تیم‌مان را رهبری می‌کند. او کامل ترین مدافع تیم است.

 

* دیدار مقابل صبا بدون سه بازیکن اصلی، برای پرسپولیس حساس‌تر از قبل شد. این بازی را چطور می‌بینی؟

- فکر می‌کنم طوری کار کردیم که مشخص شده برای‌مان بین بازی بیرون از خانه و داخل خانه تفاوتی وجود ندارد. ما هر بازی سه امتیاز می‌خواهیم و برای به دست‌آوردن آن وارد زمین می‌شویم. البته صبا تیم قابل احترامی است که بازیکنان آن قدرتمند هستند و سرمربی و مربیان سرشناسی دارد. به هر حال امیدوارم بازی تماشاگرپسندی باشد و بتوانیم بار دیگر با دست پر از زمین خارج شویم.

 

* به نتیجه بازی تراکتورسازی مقابل ماشین‌سازی هم فکر می‌کنید؟

- ما برای همه حریفان‌مان احترام قائل هستیم اما صددرصد تمرکزمان روی نتایج خودمان است. البته سایر رقبا هم تلاش می‌کنند و زحمت می‌کشند ولی ما فقط روی کار خودمان تمرکز داریم و چشم به سایر نتایج نداریم. مطمئناً سایر باشگاه‌ها هم این‌طور فکر می‌کنند.

 

* تو و چند بازیکن دیگر هم برای این بازی دو اخطاره هستید و امکان دارد با دریافت کارت زرد، بازی با تراکتورسازی را از دست بدهید. ممکن است به این خاطر، محتاطانه بازی کنید؟

- به هیچ عنوان این‌طور نیست. برای من و تک‌ تک بازیکنان پرسپولیس، بازی با بازی و حریف با حریف هیچ تفاوتی ندارد. هر بازی شرایط خودش را دارد و قابل مقایسه با سایر دیدارها نیست. می‌خواهم بگویم برای پرسپولیس که از هر بازی فقط سه امتیاز آن را می‌خواهد، بین تیم‌های تراکتورسازی، استقلال یا صبای قم فرقی وجود ندارد. هر دیداری را سخت و دشوار می‌دانیم و با تمام تمرکز به زمین می‌رویم. طوری که مقابل تیم صبا بازی می‌کنیم، برابر تراکتورسازی و استقلال هم وارد زمین خواهیم شد و دیدارهای‌مان را قربانی احتیاط نخواهیم کرد. امیدوارم هر چه خیر است، برای پرسپولیس رقم بخورد.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه