همراه ما باشید

باشگاه تراکتورسازی تبریز در حال رقابت با کارلوس کیروش در انتشار بیانیه های گوناگون است.

بیانیه باشگاه تراکتورسازی در آستانه دیدار با پرسپولیس

بیانیه باشگاه تراکتورسازی در آستانه دیدار با پرسپولیس

پیروزی نیوز - بیانیه باشگاه تراکتورسازی در آستانه دیدار با پرسپولیس


به گزارش پیروزی دیلی؛ در پی اتفاقات دیدار دربی تبریز باشگاه تراکتورسازی طی بیانیه‌ای به این اتفاقات واکنش نشان داد.

 

در این بیانیه آمده است: دیدار تراکتورسازی و ماشین‌سازی در حالی برگزار شد که حساسیت‌های این دیدار بر همگان واضح بود و انتظار می‌رفت داوری باتجربه برای این دیدار در نظر گرفته شود و داور به حساسیت‌های این دیدار واقف باشد و بداند که این دیدار پیش بازی حساس‌ترین دیدار فصل است.


اما متأسفانه در طول مسابقه شاهد این بودیم که داور با سوت‌های اشتباه خود در میانه میدان بارها فکر و روان بازیکنان را به هم‌ریخت و با تصمیمات اشتباهش جو سکوهای ورزشگاه را متشنج کرد.


درصحنه اخراج مهدی کیانی تمامی کارشناسان فوتبال معتقدند که بازیکن تیم تراکتورسازی مرتکب خطایی نشده است و اگرچه خطایی در آن صحنه رخ می‌داد خطای بازیکن تیم حریف بود و کاپیتان تیم تراکتورسازی مستحق دریافت کارت نبوده است.


این تصمیم داور باعث شد تا کاپیتان تیم بدون اختیار به این تصمیم معترض شود چون مهم‌ترین دیدار فصل را با این کارت ازدست‌داده بود که با این اعتراض با کارت قرمز داور روبه‌رو شد.


این اشتباه داور علی‌رغم ضربه بزرگی که به تیم تراکتورسازی زد باعث شد تا جو بازی متشنج شود و شرایط نامناسبی بر بازی حاکم باشد. باشگاه تراکتورسازی درخواست دارد کارت ناحق مهدی کیانی بخشیده شود و در این زمینه به این باشگاه ظلمی صورت نگیرد.


درصحنه پنالتی تیم تراکتورسازی نیز شاهد بودیم دروازه‌بان تیم حریف بیش از 3 متر از دروازه خود جلوآمده است که تمامی کارشناسان بر این موضوع نظر مشترکی داشتند و آقای غیاثی به‌عنوان کارشناس داوری این سؤال را می‌پرسد که آقای داور چگونه حرکت روبه‌جلوی حداقل سه متری دروازه‌بان را قبل از زدن ضربه ندیدی؟


حال باشگاه تراکتورسازی امیدوار است با رفع محرومیت مهدی کیانی گوشه‌ای از این اشتباهات جبران شود تا بلکه روحیه هواداران تراکتورسازی بیش از این جریحه‌دار نشود.

 

 درباره بیانیه باشگاه تراکتورسازی ذکر یک نکته ضروری است. انتقادهای باشگاه تراکتور در حالی منتشر می شود که پنالتی این تیم برابر ماشین سازی به اعتقاد اکثر کارشناسان داوری صحیح نبود و اگر واکنش گلر و مدافع ماشین سازی نبود 3 امتیاز به اشتباه به جیب تراکتور می رفت و حق شاگردان کاظمی خورده می شد.  همچنین در این بازی دو بازیکن تراکتورسازی در حرکتی ناشایست و غیر اخلاقی اقدام به جرو بحث با داور و  هل دادن وی کردند و عجیب اینجاست باشگاه تراکتورسازی به جای برخورد با بازیکنان خطاکار تیمش بیانیه صادر کرده و انتظار ببخش اخطار کیانی را دارد

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه