همراه ما باشید

منصوریان در خصوص مسائل اخیر نامه منتشر کرد!

منصوریان فتح الله زاده را تهدید کرد: امیدورام هرگز مجبور نشوم این مصاحبه را از بایگانی خارج کنم

منصوریان فتح الله زاده را تهدید کرد: امیدورام هرگز مجبور نشوم این مصاحبه را از بایگانی خارج کنم

پیروزی نیوز - منصوریان فتح الله زاده را تهدید کرد: امیدورام هرگز مجبور نشوم این مصاحبه را از بایگانی خارج کنم


به گزارش سایت پیروزی دیلی، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در خصوص مسائل اخیر این تیم نامه ای خطاب به هواداران استقلال منتشر کرد که در ادامه می خوانید: 
 با سلام خدمت صاحبان اصلی استقلال، هواداران عزیز، کسانی که بعد از خدا باعث شدند در فوتبال به جایگاه اجتماعی فعلی برسم.
بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات از سوی فیفا برای استقلال مصاحبه ای انجام دادم و در خصوص آسیب های حیطه مدیریت طی چند سال اخیر و مسائل مختلف مرتبط با باشگاه استقلال صحبت کردم. در این مصاحبه اسمی از هیچ شخصی نیاوردم و به صورت کلی در مورد مسائل حوزه حقوقی و بین الملل باشگاه داری در فوتبال ایران صحبت کردم اما متاسفانه مصاحبه های حاشیه سازی طی چند روز گذشته از جانب آقای فتح الله زاده انجام شد که در آستانه دیدار حساس برابر پیکان و روزهای نزدیک به مسابقه تعیین کننده برابر السد و پرسپولیس جای تعجب بسیار داشت و باعث نگرانی هواداران و ایجاد نا امنی روی سکوها گردید. من هم مصاحبه ای تنظیم کردم تا همانطور که وعده داده بودم، جوابی قاطع و محکم همراه با سند و مدرک به ایشان بدهم.
مصاحبه من هم آماده است اما شب گذشته خانواده ام برای اولین بار در حوزه استقلال از من خواسته ای داشتند و گفتند اگر خود را فرزند مکتب استقلال می دانی، سکوت کن. تماس های بسیار دیگری نیز دریافت کردم که دوستان به من پیشنهاد دادند به خاطر منافع استقلال و حفظ آرامش تیم در ماه بسیار سخت بهمن از انجام این مصاحبه منصرف شوم و امروز پس از تفکر چندباره در خصوص این موضوع و درخواست مدیرعامل محترم باشگاه استقلال، آقای سید رضا افتخاری و مدیران قبلی ام آقایان واعظ آشتیانی، قریب و اولیایی مبنی بر اینکه خودت حاصل دست رنج استقلالی، نگذار استقلال با جنگ داخلی دشمن شاد شود و همچنین درخواست دو عزیز از بهترین دوستانم که دوستان مشترک من و آقای فتح الله زاده هستند، به نام آقایان سید مهدی علوی و علی امیری باعث شد به این نتیجه برسم که از آنجا که حفظ آرامش استقلال و هواداران میلیونی آن از هر چیزی مهم تر است، مصاحبه ام را فعلا در بایگانی نگه دارم.
آنهایی که هم اکنون خارج از استقلال هستند، مسئولیتی در قبال هواداران ندارند اما من به عنوان سرباز و کارگر استقلال و هواداران گرامی آن باید همه تمرکز خود را به حفظ آرامش تیم اختصاص دهم. به همین دلیل مصاحبه ام درباره آقای فتح الله زاده را فعلا به بایگانی می سپارم و همه تمرکز خود را به استقلال و شاد کردن دل هواداران آن معطوف می کنم و امیدوارم هرگز مجبور نشوم این مصاحبه را از بایگانی خارج کنم تا خدایی ناکرده الگوی نادرستی برای نسل جوان و نوجوان فوتبال باشم در روزگار بی اخلاقی در فوتبال.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه