همراه ما باشید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است همیشه سخت ترین بازی آن است که از قبل خود را برنده بدانید و گفت همه انتظار داشتند ما برنده بازی باشیم  

برانکو: آنهایی که می‌گویند قهرمان از قبل مشخص شده داوری‌ها را آنالیز کنند

برانکو: آنهایی که می‌گویند قهرمان از قبل مشخص شده داوری‌ها را آنالیز کنند

پیروزی نیوز - برانکو: آنهایی که می‌گویند قهرمان از قبل مشخص شده داوری‌ها را آنالیز کنند

 به گزارش پیروزی دیلی: برانکو پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل صبای قم در نشست خبری گفت: خیلی خوشحالم این پنجمین برد متوالی ما بود. آنچه بیش از همه باعث شادی من است استمرار کار بچه ها و  اعتماد به نفس و عادت کردن به پیروزی است. از صمیم قلب به بازیکنانم تبریک می‌گویم.

وی افزود:ما مربیان معتقدیم که همیشه سخت ترین برد آن است که از قبل خودتان را برنده بدانید و همه انتظار داشتند ما برنده بازی باشیم. حریف استیل خوبی داشت و بازیکنان ما در کنار حمایت هواداران پرشورشان پیروز شدند و آنها قهرمانان ما هستند. صبا تمام تلاشش را کرد که ما را غافلگیر کند و منتظر بودند که روز ضعیف ما باشد و سرحال نباشیم اما تکرار می‌کنم با سزاواری تمام این بازی را بردیم و با تسلط به بازی و میل به برد و شوق به پیروزی داشتیم، طبیعی است که جای خوشحالی دارد که بیشترین اختلاف را با تراکتورسازی داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: قبل از بازی این آگاهی را داشتیم که از تیم حریف بهتریم، اما به بازیکنانم گفتم تیمی از پیش برنده نیست و اعتمادی به دیروز وجود ندارد. از فردا هم برای بازی با تراکتورسازی شروع می‌کنیم و همین فردا هم برد امروز را فراموش خواهیم کرد. به بازیکنان و هواداران تبریک می‌گویم.

وی در پاسخ به این سئوال که شما تعدادی از بازیکنانتان را در این دیدار نداشتید، اظهار داشت: بله حق با شماست. ما می‌دانستیم که نیمکت ما هم کیفیت لازم را دارد و بازیکنانی که به زمین می‌آیند همه آماده هستند. امکانات ما زیاد است.

سرمربی پرسپولیس در ادامه درباره اینکه صبا هم امروز بازی خوبی را ارائه کرد، یادآور شد:موافقم، صبا خیلی خوب کار کرد، بازیکنانش جنگنده بودند، این تیم در ضربات ایستگاهی خطرناک بود اما نتوانستند از فرصت‌ها استفاده کنند. خوشبختانه همانطور که دیروز هم گفتم پیش‌بینی‌ها اتفاق افتاد و باید بگویم که کیفیت باعث برد ما شد.

برانکو در مورد صحنه‌ای که مدافع پرسپولیس توپ را از روی خط برگشت داد و احتمال دارد توپ گل شده باشد، گفت: شاید گل شده باشد اما گل نبود، اگر توپ گل شده بود داوران سوت می‌زدند. 

 سرمربی پرسپولیس  به سوال خبرنگاری مبنی اینکه تیمش با شایستگی به برتری می‌رسد، اما برخی‌ها می‌گویند قهرمان از قبل مشخص شده یا برخی داوری‌ها را زیر سؤال می‌برند گفت:آنهایی که چنین حرفی را می‌زنند بنشینند و به دقت همه چیز را آنالیز کنند و ببینند که چقدر داوران به ما کمک کردند. فکر می‌کنم اگر صادقانه آنالیز کنند نظرشان برعکس خواهد شد. ما فقط با کار و تمرینات خودمات هستیم تا هرچه بهتر و آماده‌تر شویم. تنها وظیفه ما کار در زمین است و همه چیز را در زمین و در عمل نشان دادیم، این هدف ماست.

 وی در خصوص اینکه در آستانه بازی پرسپولیس - تراکتورسازی، تراکتورسازان با صدور بیانیه و مطرح کردن برخی مسائل بازی را تحت مسائل حاشیه‌ای برده‌اند و به نظرش این مسائل چقدر روی بازی هفته آینده تأثیر گذار است، گفت: من از این مسائل خبر ندارم که چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و حواسم به تیم خودم است. من وظیفه‌ام کار در زمین است و همه چیز را در زمین انجام می‌دهیم. هم بازی امروز، بازی قبل و بازی بعدی هم فقط به بازی فکر می‌کنیم، نه چیز دیگری.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه اگر تیمش هفته آینده مقابل تراکتورسازی به برتری برسد و فاصله‌اش در صدر جدول به 9 امتیاز برسد تا حدود زیادی قهرمانی‌اش مسجل خواهد شد و کار راحت‌تری دارد، اظهار داشت: نه، ما اگر فاصله‌مان با صدر جدول هم بیشتر شود و حتی در هفته‌های آینده روی کاغذ قهرمان شویم، بازهم برای برد بازی می‌کنیم. ما هوادار داریم و برای خوشحالی هواداران باید تا آخر فصل به خاطر آنها تلاش کنیم تا در تمام بازی‌ها پیروز شویم.

برانکو اظهار داشت: طبیعی است که ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا برنده شویم. برای بازی آینده هدف‌مان را مشخص کرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کند رکورد بردهای متوالی پرسپولیس ادامه داشته باشد یا نه، گفت: ما اصلاً به رکورد فکر نمی‌کنیم. طبیعی است اگر بردهای ما بیشتر شود، هواداران‌مان بیشتر خوشحال می‌شوند.

سرمربی کروات سرخپوشان تهرانی درباره اینکه پل یانسکی این شانس را دارد تا در پرسپولیس بماند یا او کنار گذاشته خواهد شد، خاطرنشان کرد: من نگفته‌ام که به پل یانسکی احتیاج ندارم. من یک بار دیگر تکرار می‌کنم، هرگز از طریق رسانه‌ها در خصوص بازیکن و شخص خاصی در تیمم صحبت نکردم  و خیلی به ندرت درباره کسی صحبت می‌کنم. مگر اینکه بخواهم از بازیکنی تمجید کنم، اما موقع بردها نیز فقط از یک نفر تمجید نکردم و از تمام تیم تمجید می‌کنم، چون برد با کار تیمی به دست می‌آید.

برانکو در واکنش به سؤال عجیب یک خبرنگار مبنی بر اینکه فکر نمی‌کنید مردم با این نتایج فکر کنند شما مستحق هدایت تیم ملی هستید، گفت: من یک سال و نیم دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم. همانطور که بعد از من قلعه‌نویی، دایی، قطبی و کی‌روش آمدند، بعد از این دوره هم یک مربی دیگر می‌آید. نمی‌دانم شما دنبال چه چیزی هستید.

وی در واکنش به سؤال دیگری در خصوص حضورش در تیم ملی اظهار داشت: من فصل گذشته قراردادم را با باشگاه دو ساله تمدید کردم. من تا پایان فصل آینده با پرسپولیس قرارداد دارم و به چیز دیگری هم فکر نمی‌کنم.

برانکو در خصوص اینکه پرسپولیس تا دقیقه 60، 65 هر توپی زد به در بسته خورد و آیا در آن شرایط فکر می‌کرد تیمش به برتری برسد یا نه، گفت: بازی 90 دقیقه طول می‌کشد. تیم صبا دفاع خود را خوب سازماندهی کرده بود و عملاً با 11 بازیکن از فاصله 40 متری دفاع می‌کرد. ما باید سماجت زیادی به خرج می‌دادیم تا به گل برسیم. طبیعی است که صبا نتوانست در تمام طول بازی شرایط خود را حفظ کند و به مشکل خورد. می‌توانم بگویم حریف خیلی دفاعی کار  کرد. ما با خسته کردن آنها، ضربه آخر را به این تیم وارد کردیم.

 

 

 

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه