همراه ما باشید

چند خبر کوتاه از فوتبال تبریز

نگاهی به اتفاقات جنجالی در فوتبال تبریز/از وعده کاظمی تا طغیان سعید آقایی و وداع ادینهو و کرار

نگاهی به اتفاقات جنجالی در فوتبال تبریز/از وعده کاظمی تا طغیان سعید آقایی و وداع ادینهو و کرار

پیروزی نیوز - نگاهی به اتفاقات جنجالی در فوتبال تبریز/از وعده کاظمی تا طغیان سعید آقایی و وداع ادینهو و کرار

پیروزی دیلی:

*شکست ناپذیری قلعه نویی مقابل علی دایی 
علی دایی در حالی به مصاف قلعه نویی می رود که تاکنون مقابل این مربی پیروز نشده است. او طی ۱۲ رویارویی با قلعه نویی در لیگ برتر ۶ باخت و ۶ تساوی بدست آورده و تنها پیروزی او در جام حذفی بوده است که پرسپولیس با مربیگری دایی تیم سپاهان تحت هدایت قلعه نویی را در ضربات پنالتی حذف کرد. 

*آشتی کنان آندو و امیر قلعه نویی قبل از شروع بازی تراکتور- نفت

*علی دایی و آشتی غیرمنتظره با طرفداران تراکتور 
در شرایطی که تصور می شد رابطه بین علی دایی و هواداران تراکتور هنوز شکرآب است، سرمربی نفت در هنگام ورود به زمین مورد تشویق شدید تی تی ها قرار گرفت.
دایی که زودتر از امیر قلعه نویی وارد زمین شد زمانی که از سکوی مقابل دو آتشه های تراکتور عبور می کرد مورد تشویق شدید آنها قرار گرفت تا کدورت بین طرفین بعد از سال ها برطرف شود. 


*شفیعی: در فینال بازی نمی کنم، آجرلو خودش بازی کند 
خالد شفیعی در پایان دیدار تیمش مقابل نفت تهران درباره مشکلات مالی تراکتورسازی اظهار داشت: من 3 سال است در تراکتورسازی حضور دارم اما پولم را نگرفته ام. 3 خرداد مراسم عروسی ام را باید برگزار کنم اما مدت ها است پولی دریافت نکردم و مطالبات زیادی باقی مانده است.
وی افزود: با این شرایط من که دیگر مقابل نفت در فینال حذفی بازی نمی کنم. انشاءالله آقای آجورلو در فینال حذفی شخصا به میدان می رود و برای تراکتورسازی بازی می کند. 

 *قلعه‌نویی: 
یشنهاد 800 هزار دلاری تایلند را به خاطر تراکتور رد کردم
به حرف ما برای مکان فینال حذفی گوش نمی‌دهند 
تنها سالی است که به بازیکنان بدهکار شدم 

* صحبت های محمد ایرانپوریان علیه آجورلو:
آقای مدیرعامل! پشت مردم قایم نشو!

*سعید آقایی: روی سینه اش می کوبید که پولتان را می دهم این آقا باشد، یک دقیقه هم نمی مانم! 
فقط به خاطر هواداران با تیم های دیگر قرارداد نبستم من تا این لحظه با هیچ تیمی قرارداد نبستم. آن هم فقط و فقط به خاطر هوادارانمان بوده است. دلمان شکست، اتفاقاتی افتاد که اذیت کننده بود. از اول فصل فقط شعار می دادند. تا حالا به خاطر امیر قلعه نویی و هواداران حرفی نزدم.
روی سینه اش کوبید و گفت من پولتان را می دهم! اینجا هیچ کس به فکر بازی حذفی نیست. فقط و فقط به خاطر هواداران این همه تلاش کردیم. برای چه چیزی باید بازی کنیم؟ وقتی هیچ چیزی وجود ندارد. همه چیز به خاطر قلعه نویی و هواداران باعث شد تا اینجا ادامه دهیم. به خاطر هواداران هم حرف نزدیم. آقایان لطفا با سیاست پشت سر هواداران پنهان نشوند. روز اولی که این آقا آمد داخل رختکن روی سینه اش کوبید و به همه بازیکنان گفت من پول همه شماها را می دهم، هزار تومان هم طلب نخواهید داشت. 
گرانم شبیه استیل آذین شویم حتما سرمربی فصل بعد مشخص است که می رود از جوانان و امید بازیکن می گیرد. با این شرایط فصل آینده مقابل سیاه جامگان هم می بازیم. من واقعا می ترسم و نگرانم شبیه استیل آذین شویم. دلم برای هوادار می سوزد. 
این آقا باشد، یک دقیقه هم نمی مانم! این آقایان باشند، یک دقیقه هم نمی مانم. ابتدای فصل بدون اینکه صحبت کنیم، برگه قرارداد را امضا کردیم و گفت دو هفته ای پولتان و طلب فصل گذشته را می دهم. مثل اینکه برای ایشان هنوز دو هفته نشده است. 

*فراز کمالوند، سرمربی پیشین گسترش فولاد :
برای آخرین بار روی نیمکت گسترش نشستم
روزی می روم که گسترش صاحب شخصیت شده است
بهترین نتایج تاریخ گسترش را گرفتیم 
با دوتیم مذاکرات طولانی داشتم 
فکر نکنید به تراکتورسازی توافق کرده ام 
از زنوزی تشکر ویژه می کنم 

*لوسیانو ادینیو دیروز با بازوبند کاپیتانی تراکتور گل زد و خداحافظی باشکوهی با تبریزی ها داشت

*فرهاد کاظمی: ماشین سازی را با قدرت به لیگ برتر برمی گردانیم
شرافت فوتبال را حفظ کردیم وبا 13بازیکن در هفته های اخیر با تمام وجود به میدان آمدیم ،بازیکن گرجی ما یعنی کاخا را به زور آمپول به زمین آوردیم، او از دقیقه 30 به خاطر دردی که داشت قصد خروج داشت اما بازیکنی نداشتیم که جایش بگذاریم پس باید با او ادامه میدادیم. 
من به حاج حسین فرکی تبریک میگویم، سایپا هم مثل ما بود .تیمی که بسیار بدشانس بود .در بین تیم های این بخش جدول بیشترین بدشانسی نصیب این تیم شد .جا دارد بار دیگر به دوستانم در سایپا تبریک بگویم . 
از دوستان در فدراسیون وداوران عزیز تشکر میکنم اما ما 19 امتیاز از فدراسیون طلبکار هستیم،اشتباه داوران این 19 امتیاز را از ما گرفت، از پنالتی هایی که برایمان نگرفتند وپنالتی های اشتباهی که به حریفان ما دادند . 
من حرفم را با این نکته تمام میکنم که به علت مسائل مختلف بسیار امروز تنها 10 بازیکن سالم داشتم،طرفداران اما ناراحت نباشند .ما این تیم را با قدرت بیشتر برمیگردانیم .

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه