همراه ما باشید

حامد کاویانپور گفت: تمام امتیازات باقی مانده در لیگ برای پرسپولیس مهم و حیاتی است و هر بازی حکم فینال را برای تیم برانکو دارد.

کاویانپور: بازی های باقی مانده حکم فینال را برای برانکو دارد

کاویانپور: بازی های باقی مانده حکم فینال را برای برانکو دارد

پیروزی نیوز - کاویانپور: بازی های باقی مانده حکم فینال را برای برانکو دارد

به گزارش سایت پیروزی دیلی،‌ حامد کاویانپور با اشاره به عملکرد پرسپولیس در دو هفته ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا گفت:پرسپولیس در گروه سختی قرار داشت. هم الهلال و هم الوحده در تیم های خوب و قابل احترامی بودند اما پرسپولیس در هر مسابقه برابر این دو تیم عملکرد خوبی داشت که نمره قبولی از این دو بازی ابتدایی گرفت. 

وی افزود: تیم برانکو باید همین روند خوب را حفظ کند و با تیم خوبی که در حال حاضر دارد، این پتانسیل را دارد که هم در آسیا رتبه قابل قبولی کسب کند و هم در لیگ قهرمان شود.

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در رابطه با دیدار پرسپولیس برابر نفت تهران در هفته بیست و سوم لیگ برتر خاطر نشان کرد: تمام امتیازات باقی مانده در لیگ برای پرسپولیس مهم و حیاتی است و هر بازی حکم فینال را برای تیم برانکو دارد. اما موضوعی که نگران کننده است، محرومیت ها و مصدومیت های بازیکنان است که با توجه به حجم بالای مسابقات اتفاق می‌افتد اما امیدوارم که کادر فنی تدابیری بیندیشد که در این بازی نیز موفق عمل کنیم.

 کاویانپور در مورد اینکه ممکن است سید جلال حسینی در این مسابقه غایب باشد و در غیاب وی و ماهینی تیم برانکو کاپیتان ندارد، گفت: به هر حال در تمام دنیا مرسوم است که کاپیتان با نظر مربی انتخاب شود چرا که فردی که بازوبند کاپیتانی را می‌بندد جانشین مربی در زمین است برانکو هم قطعا بررسی های لازم را انجام خواهد داد تا بهترین فرد را برای بستن بازوبند کاپیتانی انتخاب کند. وی در خصوص اخراج رامین رضائیان از پرسپولیس خاطرنشان کرد: در مسائل انضباطی باید تابع سیستم باشگاه بود و سیاست باشگاه و نظر کادر فنی در این مورد نقش تعیین کننده دارد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه