همراه ما باشید

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که باید به نظر برانکو ایوانکوویچ در مورد کنار گذاشتن رامین رضاییان احترام گذاشته شود.

بزیک: تصمیم برانکو درمورد رضاییان به صلاح تیم بود

بزیک: تصمیم برانکو درمورد رضاییان به صلاح تیم بود

پیروزی نیوز - بزیک: تصمیم برانکو درمورد رضاییان به صلاح تیم بود

به گزارش پیروزی دیلی، ادموند بزیک در مورد تصمیم برانکو ایوانکوویچ برای کنار گذاشتن رامین رضاییان از تیم پرسپولیس گفت: به نظر من بهترین شخصی که می‌تواند در مورد چنین مسائلی تصمیم بگیرد سرمربی است و برانکو قبلاً هم چنین تصمیماتی را گرفته بود، اما پرسپولیس راهش را ادامه داده است. من به کار برانکو اعتقاد دارم و معتقدم بزرگ‌ترین کار او در پرسپولیس نظمی بود که در تیم ایجاد کرد. او توانست به‌خوبی از کاریزمای خود دفاع کند. نمی‌خواهم بگویم کنار گذاشتن رضاییان کار خوبی بود، ولی برانکو کاری را انجام داد که به صلاح تیم بود.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه افزود: من به‌صورت کلی صحبت می‌کنم و باید بگویم که در چند سال گذشته بازیکن‌سالاری در فوتبال ایران به‌وضوح دیده می‌شد. به هر حال باید این موضوع از بین برود.

وی در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس و باخت این تیم مقابل صنعت نفت آبادان گفت: در فوتبال ممکن است چنین اتفاقاتی رخ بدهد و وقتی با یک تیم بازی می‌کنید که در انتهای جدول قرار دارد، طبیعتاً آن تیم برای رسیدن به پیروزی با تمام وجود بازی می‌کند. به نظر من بازیکنان پرسپولیس سرحال نبودند، ولی مطمئناً آنها در بازی با پیکان بهتر بازی خواهند کرد. به نظر من قهرمانی پرسپولیس قطعی است و اگر پیکان را شکست بدهد، کار تمام خواهد شد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه