همراه ما باشید

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس از تمدید قراردادش با سرخپوشان در روز شنبه خبر داد.

حسینی: شنبه برای تمدید قراردادم به باشگاه می‌روم/ برای هادی نوروزی به میدان می‌رویم

حسینی: شنبه برای تمدید قراردادم به باشگاه می‌روم/ برای هادی نوروزی به میدان می‌رویم

پیروزی نیوز - حسینی: شنبه برای تمدید قراردادم به باشگاه می‌روم/ برای هادی نوروزی به میدان می‌رویم

به گزارش پیروزی‌دیلی، سیدجلال حسینی پس از پیروزی سرخپوشان مقابل پیکان اظهار داشت: امروز بازی اصولی و خوبی انجام دادیم و سعی کردیم توقعات و دستورات برانکو را به خوبی در زمین اجرا کنیم. خدا را شکر توانستیم  3 امتیاز را کسب کنیم و یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شویم. 


وی در پاسخ به این سوال که قهرمانی پرسپولیس قطعی شده است، عنوان کرد: هنوز 4 هفته دیگر به پایان لیگ مانده است و ما شانس اصلی قهرمانی هستیم. امیدوارم هواداران در هفته‌های پایانی لیگ و همین‌طور لیگ قهرمانان آسیا ما را به خاطر هادی نوروزی حمایت کنند تا به قهرمانی دست پیدا کنیم. ما از امروز هر دیداری را که ببریم و هر جامی را که کسب کنیم به هادی نوروزی تقدیم خواهد کرد.


کاپیتان تیم فوتبال پرسپولس در خصوص درگیری‌های پایان بازی تصریح کرد: بخشی از این درگیری‌ها طبیعی بود اما شروع‌کننده آنها پیکانی‌ها بودند. همه دیدند ما تنها به دنبال کار فنی بودیم و تمرکز خود را روی پیروزی گذاشته بودیم. پیکان سعی داشت از لحاظ روانی شرایط را عوض کند.


مدافع پرسپولیس در خصوص قراردادش عنوان کرد: قرارداد من در پایان این فصل با پرسپولیس به اتمام می‌رسد اما در حال مذاکره هستیم تا در صورت توافق در پرسپولیس بمانم. 


حسینی در خصوص نیمکت‌نشینی در دو دیدار اخیر تیم ملی گفت: من فوتبال را از زمین‌های خاکی شروع کردم و بالا و پایین آن را زیاد دیده‌ام . در تیم ملی نیز یک روز شما فیکس هستید و یک روز شاید به تیم ملی دعوت نشوید، رقابت در تیم ملی در سطح بالایی است و رقبای سرسختی وجود دارند. هر کسی در تیم ملی عملکرد بهتری داشته باشد، فیکس می‌شود و من نیز تلاش می‌کنم رقیب سرسختی برای سایر بازیکنان باشم. 


کاپیتان پرسپولیس در پایان در خصوص کارت زرد مهدی طارمی خاطرنشان کرد: کارتی که این بازیکن دریافت کرد اشتباه بود و باید باشگاه پیگیری کند تا اخطار او بخشیده شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه