همراه ما باشید

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که تیمش با برتری مقابل پیکان گام بلندی برای قهرمانی برداشته است.

بیرانوند: گام بلندی برای قهرمانی برداشتیم/ رادوشوویچ با انگیزه تمرین می‌کند

بیرانوند: گام بلندی برای قهرمانی برداشتیم/ رادوشوویچ با انگیزه تمرین می‌کند

پیروزی نیوز - بیرانوند: گام بلندی برای قهرمانی برداشتیم/ رادوشوویچ با انگیزه تمرین می‌کند

به گزارش پیروزی‌دیلی، علیرضا بیرانوند پس از برتری 2 بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان در هفته بیست‌وششم لیگ برتر گفت: با این پیروزی گام بلندی برای قهرمانی برداشتیم. در مجموع بازی سختی بود و نتیجه بسیار خوبی برابر پیکان کسب کردیم. پیکان در ورزشگاه آزادی به ما فشار آورد، اما خوشبختانه به هدف‌مان یعنی کسب سه امتیاز دست یافتیم. این برد خیلی چسبید و از اینکه هواداران را شاد کردیم، خوشحالم.


دروازه‌بان پرسپولیس در واکنش به سؤال خبرنگاری منبی بر اینکه آیا در رختکن «پیتزا خوران» به راه بوده است، گفت: پیتزا خوردن پس از برد خیلی می‌چسبد. من هر چقدر پیتزا بخورم چاق نمی‌شوم.


بیرانوند در خصوص برتری ایران مقابل قطر و چنین و شانس زیاد تیم ملی برای صعود به جام جهانی تصریح کرد: انشاء‌الله بتوانیم ازبکستان را شکست دهیم و به جام جهانی صعود کنیم. امیدوارم در آینده بتوانیم هدیه‌ای که هواداران آرزوی رسیدن به آن را دارند، به آنها بدهیم.


وی در واکنش به صحبت خبرنگاری مبنی  اینکه او هر چه رکورد هست، جا به جا می‌کند، خاطرنشان کرد: تنها کاری که می‌کنم، این است به خوبی جاگیری می‌کنم و از دروازه بیرون بیایم و پشت خودم را جمع کنم. رادوشوویچ هم با انگیزه تمرین می‌کند و باعث می‌شود تلاشم را دو برابر کنم، چون می‌دانم اگر خطا کنم او جایم را خواهد گرفت.


دروازه‌بان پرسپولیس در رابطه با درگیری‌اش با گادوین منشا در چند صحنه از بازی با پیکان گفت: او مرا بد می‌زد، زمانی که از دروازه خروج می‌کردم، دنبال این بود که شارژم کند.


بیرانوند در خصوص دیدار پرسپولیس برابر الریان قطر عنوان کرد: بازی بسیار مهمی مقابل این تیم داریم و امیدوارم حریف را شکست داده و دل هواداران را شاد کنیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه