همراه ما باشید

رئیس سابق کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال، گفت: محرومیت استقلال تهران در جذب بازیکن تا پایان فصل برطرف نخواهد شد و بازیکنان آزاد نیز اجازه حضور در این تیم را نخواهند داشت.

نصیرزاده: هنوز رسانه ها متوجه نشدند که فیفا شش امتیاز از دو باشگاه ایران کم کرده است!

نصیرزاده: هنوز رسانه ها متوجه نشدند که فیفا شش امتیاز از دو باشگاه  ایران کم کرده است!

پیروزی نیوز - نصیرزاده: هنوز رسانه ها متوجه نشدند که فیفا شش امتیاز از دو باشگاه ایران کم کرده است!


به گزارش سایت پیروزی دیلی، هوشنگ نصیرزاده روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، گفت: مشکل استقلال حل شدنی است اما این باشگاه تا پایان فصل هیچ بازیکنی را نمی تواند جذب کند.
وی تاکید کرد: برخی معتقدند استقلال می تواند بازیکن آزاد بگیرد اما وقتی فیفا پنجره نقل و انتقالات یک باشگاه را بسته اعلام می کند، آن تیم حتی نمی تواند بازیکن آزاد جذب کند.
رئیس سابق کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال، گفت: طبق قوانین فیفا بازیکنان استقلال می تواند از این تیم جدا شوند، اما این تیم هیچ بازیکنی را نمی تواند جذب کند.
وی در خصوص وضعیت چشمی، جباروف و تیموریان، اظهار کرد: چشمی برای حضور در استقلال مشکلی ندارد اما دو بازیکن دیگر نمی توانند برای استقلال در نیم فصل دوم بازی کنند.
نصیرزاده در خصوص دلایل بروز چنین مشکلاتی در باشگاه های کشور، اظهار کرد: جدی نگرفتن تصمیمات فیفا از سوی باشگاه های کشور و به ویژه ندانستن استاندارد های جهانی دلیل اصلی بروز چنین مشکلاتی است.
وی تاکید کرد: وقتی باشگاه ها ارکان فیفا را نمی شناسند، چنین تصوراتی به وجود می آید که اگر هر کاری انجام دهیم با مشکل روبه رو نخواهیم شد.
نصیرزاده اظهار کرد: هنوز رسانه ها متوجه نشدند که فیفا شش امتیاز از دو باشگاه دیگر ایران کم کرده است که احتمالا به زودی این مساله نیز مشخص خواهد شد. باشگاه استقلال به دلیل بدهی به عادل شیحی بازیکن فصل گذشته خود از جذب بازیکن در نیم فصل دوم محروم شده است.

*منبع: ایرنا

**پی نوشت: نصیرزاده در این باره توضیحی نداده و مشخص نیست که چگونه از دو باشگاه 6 امتیاز کسر شده ولی کسی چیزی نمی داند!

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه