همراه ما باشید

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به دیدارهای هفته پایانی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پرداخت و شرط صعود استقلال و پرسپولیس را تشریح کرد.

روایت AFC از دیدارهای استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

روایت AFC از دیدارهای استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

پیروزی نیوز - روایت AFC از دیدارهای استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش پیروزی دیلی، هفته پایانی مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از روز دوشنبه این هفته در منطقه غرب آسیا آغاز می شود و هر چهار نماینده ایران برای صعود به مرحله بعدی، به مصاف حریفانشان خواهند رفت.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به بررسی شرایط صعود تیم های مختلف پرداخت و به نمایندگان ایران از جمله پرسپولیس و استقلال هم اشاره داشته است.

AFC درباره شرایط گروه چهارم که پرسپولیس در آن حضور دارد، آورده است: « الریان می تواند به همراه الهلال به مرحله بعدی صعود کند اگر بتواند برابر تیم عربستانی به پیروزی برسد. در حالی که پرسپولیس و الوحده هم می توانند به عنوان تیم دوم از این گروه صعود کنند در صورتی که سه امتیاز این مسابقه را به دست بیاورند و الریان مقابل الهلال بازنده شود.»

در ادامه این گزارش آمده است: «پرسپولیس امیدوار است که الریان مقابل الهلال متوقف شود و بتواند با پیروزی مقابل الوحده به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شود. هرچند که الوحده هم موفق شده الریان را با پنج گل شکست بدهد و اولین برد خود را در لیگ قهرمانان به دست بیاورد. اگر الوحده دومین برد خود را به دست بیاورد و الریان هم مقابل الهلال شکست بخورد، تیم اماراتی به عنوان تیم دوم از گروه مرگ صعود می کند.»

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره تیم استقلال هم نوشته است: «استقلال این هفته با تیم التعاون عربستان بازی می کند و همراه با تیم الاهلی امارات برای صعود فقط به یک امتیاز نیاز دارد ... کسب سه امتیاز مسابقه، استقلال را از التعاون جدا می کند ولی تیم التعاون اگر می خواهد صعود کند باید ۴ گل به استقلال بزند تا در مصاف رو در رو با استقلال برتر شود.»

 پرسپولیس روز دوشنبه این هفته در تهران میزبان الوحده امارات است و استقلال روز سه شنبه در قطر (کشور بی طرف)  میهمان تیم التعاون عربستان است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه