همراه ما باشید

رئیس پیشین سازمان لیگ فوتبال ضمن تاکید بر اینکه فدراسیون می تواند مثل فیفا قانون بگذارد گفت: سه سال است که همان مبلغ حق پخش قبلی هم پرداخت نمی شود.

عزیز محمدی: منع خرید بازیکن خارجی قانونی است/ حق پخش تلویزیونی پرداخت نمی‌شود

عزیز محمدی: منع خرید بازیکن خارجی قانونی است/ حق پخش تلویزیونی پرداخت نمی‌شود

پیروزی نیوز - عزیز محمدی: منع خرید بازیکن خارجی قانونی است/ حق پخش تلویزیونی پرداخت نمی‌شود

به گزارش پیروزی دیلی، عزیز محمدی در مورد تصمیم جدید فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه باشگاه های بدهکار حق ندارند بازیکن خارجی بگیرند گفت: همانطور که فیفا می تواند پنجره نقل و انتقالات را ببندد و اعلام کند که فلان باشگاه اصلا حق جذب هیچ بازیکنی را ندارد و این را برای باشگاه های بزرگ دنیا هم اعلام می کند فدراسیون فوتبال ایران هم می تواند قوانینی وضع کند و باشگاه ها هم تابع قوانین فدراسیون فوتبال هستند و ملزم به اجرای این قوانین. فراموش نکنید که با این بدهی های باشگاهی آبروی فوتبال ما در سطح جهان می رود.

محمدی در ادامه پیرامون احتمال اجرایی شدن این قانون گفت: من نمی دانم اجرا می کنند یا نه اما این را می دانم که این مشکل دو طرفه باید حل شود یعنی هم باشگاه ها بازیکن خارجی نگیرند و هم کاری باید انجام شود که درآمد باشگاه ها بیشتر شود تا این موضوع ها حل شوند.

وی در مورد درآمد حق پخش تلویزیونی و اینکه می گویند همان مبلغ قبلی هم توسط صدا و سیما پرداخت نمی شود گفت: سه سال است که همان مبلغ قبلی حق پخش هم پرداخت نمی شود.

وی در مورد چرایی این عدم پرداخت گفت: حق پخش در حدود هفده و نیم میلیارد بود و صدا و سیما فکر می کنم حاضر بود ۲۵ میلیارد پرداخت کند اما فدراسیون نپذیرفت و دوربین ها را به ورزشگاه ها راه نداد و به این ترتیب قراردادی را که صدا و سیما امضا کرده بود، فدراسیون امضا نکرد و مبلغ ۱۲۰ میلیارد خواستار شد. بعد هم که کلا ماجرا به سود صدا و سیما تمام شد دیگر قرارداد امضا نشده بی اعتبار بود و عملا سه سال است همان مبلغ هم پرداخت نمی شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه