همراه ما باشید

شاگردان برانکو ایوانکوویچ با حضور در مجموعه خیریه عمل، تمرین تاکتیکى خود را براى جدال حساس مقابل الوحده استارت زدند.

گزارش تمرین/ آمادگی شاگردان برانکو برای بازی الوحده

گزارش تمرین/ آمادگی شاگردان برانکو برای بازی الوحده

پیروزی نیوز - گزارش تمرین/ آمادگی شاگردان برانکو برای بازی الوحده

به گزارش پیروزی‌دیلی، در حالى که لیگ با شکست براى سرخپوشان و البته قهرمانى به پایان رسید، آنها فصل را با پیروزى برابر الوحده مى خواهند پایان دهند. بر این اساس از ساعت ١٧ امروز تمرین این تیم با حضور در مجموعه خیریه عمل استارت خورد.

 

*ایگور پانادیچ، مربى دروازه بانان امروز کرى و سخت گیرى جالب توجهى براى شاگردانش در نظر گرفته بود و تنبیه دریافت گل با ضربه هایش منتهى به شنا رفتن کنار زمین مى شد.


*علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ و ابوالفضل درویش وند سه دروازه بان پرسپولیس بارها با تنبیه مربى کروات خود مواجه شدند.

 

*فرشاد احمدزاده که در بین بازیکنان پرسپولیس به پسر برانکو معروف شده امروز با توجه به تاخیر نیم ساعته خود با دویدن دور زمین کار خود را آغاز کرد. احمدزاده بعد از حضور در محل تمرین قصد ورود به تمرینات را داشت که با اشاره برانکو به دویدن به همراه مارکو پرداخت تا برخلاف نظر بازیکنان، برانکو با او اغماض نداشته باشد و از این مساله به سادگى عبور نکند.

 

* برخلاف روزهاى گذشته تمرین امروز سرخپوشان  با دستور برانکو ایوانکوویچ با حضور خبرنگاران برگزار شد.

* دو کروات با پوشیدن گرمکن بایرن مونیخ در محل تمرین امروز حضور یافته اند و گفته مى شود از دوستان سرمربى این تیم محسوب مى شوند.


* محمد انصارى به عنوان آخرین مصدوم سرخپوشان در تمرین امروز حضور یافته و عملکردش به گونه اى بود که مشخص است شرایط بدنى مناسب خود براى بازگشت به ترکیب را کسب کرده است.

سیدجلال حسینى نیز با عبور از مصدومیت در تمرین گروهى حضور یافته و با پیراهن شماره ٨٩ در تمرین گروهى آمادگى خود را به رخ کشید.


* کریم باقرى نیز با شروع تمرین نظارت بر بخشى از آن را برعهده گرفت و نکته جالب توجه اینکه او نیز با شماره پیراهنى نامتعارف در زمین حاضر شد. شماره ٦ سابق سرخپوشان با شماره ٧٢ در میانه زمین حاضر شد و مثل همیشه با شوت هایش براى دروازه بانان خط و نشان کشید.


* بعد از عبور از موانع و حرکات نرمشى بازیکنان آیتم بعدى خود را بر اساس ارسال از جناحین قرار دادند. در این بخش سامان نریمان جهان در واکنش به ارسال ناموفق برخى بازیکنان به شیوه بازى هاى کامپیوترى از آنها خواست تا دگمه مربع را بیشتر فشار دهند که صادق محرمى به عنوان بهترین بازیکن فوتبال کامپیوترى در جمع سرخپوشان به او یادآور شد که باید دایره را پر کنند!

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه