همراه ما باشید

کاپیتان سابق پرسپولیس می گوید که اهمیت دادن به صنعت نفت آبادان و بستن تیمی قدرتمند لیاقت مردم آبادان است که عاشقانه تیمشان را دوست دارند.

نورمحمدی: منتقدان خودشان را جای برانکو بگذارند

نورمحمدی: منتقدان خودشان را جای برانکو بگذارند

پیروزی نیوز - نورمحمدی: منتقدان خودشان را جای برانکو بگذارند

به گزارش پیروزی‌دیلی، رضا نورمحمدی بازیکن تیم صنعت نفت آبادان در مورد حضور در آبادان برای نیم فصل و حفظ این تیم در مسابقات گفت: در آبادان هواداران نفت عاشقانه تیمشان را دوست دارند و ما هم تمام هم و غممان این بود که تیم را نگه داریم همت بچه ها باعث شد تا تیم را به موقع جمع کنیم و امیدوارم در فصل آینده هم با برنامه ریزی بهتر و گرفتن بازیکنان باتجربه و توانمند تیم خوبی بسته شود مردم آبادان لیاقت یک تیم خوب را دارند


نورمحمدی در مورد اینکه چه برنامه ای برای فصل آینده دارد، ادامه داد: من به مدت نیم فصل قرارداد داشتم الان هم که تعطیلات است و هنوز تصمیمی نگرفتم باید ببینیم شرایط تیم ها و مربیان چگونه پیش می رود و الان موقعی نیست که در مورد انتخاب تیم تصمیم گرفت.


کاپیتان فصل گذشته پرسپولیس در مورد قهرمانی این تیم پس از 9 سال عنوان کرد: از سال گذشته یکدلی خیلی خوبی بین هواداران و بازیکنان ایجاد شده بود و این همدلی امسال هم ادامه داشت و طوری بود که حتی نگذاشتند کار به هفته پایانی بکشد و زودتر قهرمانی تیم مسجل شد. سال قبل داوری ها خیلی ما را اذیت کرد و هادی عزیز را هم از دست دادیم ولی امسال تیم با اقتدار قهرمان شد و امیدوارم در دیدار برابر الوحده هم موفق بشوند.


مدافع سابق پرسپولیس در مورد بازگشت محمد عباس زاده و پیام صادقیان به پرسپولیس که در رسانه ها از آن صحبت می شود گفت: پیام و محمد بازیکنان خوبی هستند و واقعا پرسپولیسی هستند. ما نمی توانیم در این مورد نظر بدهیم و این برانکو ایوانکوویچ است که باید در مورد آنها با توجه به تفکراتی که دارد تصمیم بگیرد و این مربی هم نشان داده که در تصمیماتش به هیچ وجه احساسات را دخالت نمی دهد. برانکو ایوانکوویچ بازیکن جوان می خواهد و این دو بازیکن هم جوان هستند ولی در نهایت برانکو ایوانکوویچ باید نظر بدهد.


بازیکن سابق پرسپولیس در مورد علاقه بازیکنان پرسپولیس به او و ابراز آن در برنامه نود خاطرنشان کرد: سال پیش تیم ما خیلی یکدل بود و همه بازیکنان فارغ از سن و سال ارتباط بسیار خوبی با هم داشتند. همین الان هم رابطه خیلی خوبی با هم تیمی های سابق خود دارم. بچه ها هم معرفت گذاشتند که یاد من کردند. من هم خیلی خوشحالم که امسال بازیکنان تیم خیلی خوب کار کردند و قهرمان شدند.


نورمحمدی در پایان در مورد اینکه عده ای به تیم پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ خرده می گیرند که با تیم جوانی به مصاف سیاه جامگان رفته و این موضوع باعث افتادن صبای قم شده است، خاطرنشان کرد: احتمال داشت اگر بازیکنان کامل در ترکیب راهی میدان می شدند نتیجه ی دیگری رقم می خورد. ولی بازی با الوحده حکم مرگ و زندگی را برای پرسپولیس دارد. من خودم با مهدی طارمی در ارتباط هستم؛ می دانم که خیلی دوست داشت بازی کند تا تعداد گل های زده اش را بیشتر کند. برانکو این ترکیب را به زمین فرستاده تا بازیکنان کمتر بازی کنند و آماده باشند و احیانا مصدوم هم نشوند.  


وی ادامه می دهد: شادی اگر پرسپولیس با نفرات کامل هم بازی می کرد همین اتفاق می افتاد. کسانی که از برانکو ایوانکوویچ انتقاد می کنند باید خودشان را جای برانکو ایوانکوویچ بگذارند . در تیم پرسپولیس هواداران در هر بازی برد می خواهند و جوان هایی که بازی کردند هم موقعیت های زیادی ایجاد کردند. پرسپولیس به تیم ما هم باخت و همان برد بود که به ما کمک کرد تا در هفته های آخر برای نیفتادن استرس نداشته باشیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه