همراه ما باشید

مدیر نقل و انتقالات پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس نگران نباشند. جذب نفرات مورد نیاز تیم به بهترین شکل انجام خواهد شد و منشا نیز قرداد خود با پرسپولیس را امضا کرده است.

ترکاشوند: منشا قرارداد دو ساله را امضا کرده است

ترکاشوند: منشا قرارداد دو ساله را امضا کرده است

پیروزی نیوز - ترکاشوند: منشا قرارداد دو ساله را امضا کرده است

به گزارش پیروزی‌دیلی، محمد علی ترکاشوند در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: هواداران عزیز پرسپولیس امروز تماس های زیادی درباره منشا داشتند و این سوال برای آن ها مطرح بود که چرا او به باشگاه نیامده است؟ این در حالی است که نیازی به این امر نبود چون خبر خوب ما برای هواداران این است که کار پیوستن این بازیکن به پرسپولیس پیش از این انجام شد.


وی ادامه داد: ما پس از بازی با پیکان با این بازیکن و مدیر برنامه هایش جلسه داشتیم و پس از آنکه بر سر مفاد قرارداد به تفاهم رسیدیم، قرارداد را تنظیم کردیم که به امضای منشا و سامان مهدیزاده ، مدیر برنامه هایش رسیده است. به این ترتیب جای هیچ نگرانی نیست. مدت این قرارداد هم دو ساله است . حضور بازیکن در باشگاه طی روزهای آتی نیز صرفا به منظور انجام تشریفات و رونمایی از قرارداد خواهد بود.


ترکاشوند در پایان خاطر نشان کرد: هواداران اطمینان داشته باشند همانطور که پیش از این اعلام شده بود برنامه ریزی ها برای تشکیل یک تیم قدرتمند پیش از این انجام شده است و تیم جدید پرسپولیس سریعتر از هر زمان دیگری بسته می شود و تعامل کاملی بین مدیریت باشگاه و سرمربی تیم حاکم است. هواداران می توانند اطمینان داشته باشند که از یک پرسپولیس قدرتمند تر لذت خواهند برد چون نفرات قبلی نیز اکنون به اوج هماهنگی رسیده اند و با جذب نفرات جدید نقاط قوت افزوده می شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه