همراه ما باشید

سرمربی پرسپولیس گفت برای هر 15 تیم حاضر در لیگ برتر به طور مساوی احترام قائل است .

برانکو: همان کاری را کردیم که در فوتبال اروپا انجام می‌شود/حفظ بازیکنان مقابل الوحده حق ما بود

برانکو: همان کاری را کردیم که در فوتبال اروپا انجام می‌شود/حفظ بازیکنان مقابل الوحده حق ما بود

پیروزی نیوز - برانکو: همان کاری را کردیم که در فوتبال اروپا انجام می‌شود/حفظ بازیکنان مقابل الوحده حق ما بود

به گزارش پیروزی دیلی، سرمربی پرسپولیس درباره بازی گرفتن از نفرات ذخیره اش مقابل سیاه جامگان گفت: «ما دوشنبه مهم‌ترین بازی فصل‌مان را با الوحده داریم. در آستانه این بازی حساس چندین بازیکن آسیب‌دیده از جمله وحید امیری و محمد انصاری که حتی انصاری مقابل الهلال هم به سختی توانست بازی کند. در کنار آنها کاپیتان جلال و سروش رفیعی را که محروم بود را نداشتیم. از سوی دیگر می‌بایست در آستانه بازی با الوحده به بعضی از بازیکنان کلیدی‌مان هم بازی می‌دادیم تا در شرایط و فرم خوب بمانند.
سرمربی پرسپولیس که از روحیه خوبی برخوردار بود و این موضوع را می‌شد از صدایش فهمید، ادامه صحبت‌هایش را با این جمله تاکیدی گفت: «دقت کنید الوحده یک شب قبل از ما بازی کردند. این در حالی است که پرسپولیس دو سفر هوایی رفت و برگشت از مشهد را داشته و این طبیعی است که بازیکنان خسته باشند. در آستانه چنین بازی‌هایی در لیگ قهرمانان اروپا هم تیم‌ها در لیگ داخلی به برخی بازیکنان اصلی خود استراحت می‌دهد. خوشبختانه در ایران بازی‌های تیم‌های اروپایی در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان اروپا پخش می‌شود و به‌خوبی می‌توانید به این صحبت‌های من پی ببرید. همه با تقسیم نیروهای تیم در لیگ داخلی و اروپا آشنا هستند. ما همان کاری را کردیم که تیم‌های اروپایی انجام می‌دهند. آنها با امکاناتی که همه از آن اطلاع داریم باز هم در برخی بازی‌های مهم به بازیکنان اصلی‌شان استراحت می‌دهند؛ چه برسد به شرایط تیم ما که قهرمانی‌مان از قبل قطعی شده بود.
سرمربی پرسپولیس صحبت‌هایش را این گونه به پایان برد: من برای هر 15 تیم حاضر در لیگ برتر به طور مساوی احترام قائلم و اینکه بازی با الوحده چهار روز دیگر بعد از اتمام لیگ برگزار می‌شود، تقصیر ما نیست چون این برنامه‌ریزی ما نبوده است.

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه