همراه ما باشید

صفرزایی می گوید که اشتباه او در خروج از دروازه برابر پرسپولیس و حواشی بعد از آن می تواند مسیر زندگی او را عوض کند.  

صفرزایی: یک لحظه ناخودآگاه دستم را بالا بردم/ انها را به خدا واگذار کردم

صفرزایی: یک لحظه ناخودآگاه دستم را بالا بردم/ انها را به خدا واگذار کردم

پیروزی نیوز - صفرزایی: یک لحظه ناخودآگاه دستم را بالا بردم/ انها را به خدا واگذار کردم

  به گزارش پیروزی دیلی، نادر صفرزایی دروازه بان نفت تهران که در دقایق ابتدایی بازی با پرسپولیس از زمین مسابقه اخراج شد، جنجالی ترین بازیکن هفته بیست و سوم لیگ است. دروازه بان جوان نفتی ها در گفت و گو با ورزش سه، درباره صحنه اخراج از زمین مسابقه گفت: در زمان بندی خروج از دروازه دچار مشکل شدم. البته همه مشکل زمان بندی نبود و در زمین نا هموار تختی وقتی توپ به زمین می خورد، مشخص نیست که چگونه بالا می آید. من فکر می کردم که می توانم توپ را زودتر از علیپور بزنم اما توپ بعد از برخورد به زمین بیش از اندازه بلند شد و در یک اتفاق و در صحنه ای که واقعا دست خودم نبود، توپ را با دست زدم.

صفرزایی در ادامه تصریح کرد: من واقعا آماده این بازی بودم و مطمئن باشید اگر در زمین مسابقه می ماندم، گل نمی خوردم. من حس خوبی به این بازی داشتم اما اتفاقاتی رخ داد که مسیر فوتبالی من را عوض می کند و در آینده ام تاثیر می گذارد. واقعا نمی دانم چه بگویم و با یک بی تجربگی این اتفاق رخ داد.

دروازه بان نفت تهران در پاسخ به این سوال که دایی بعد از این اتفاق چه واکنشی انجام داد، عنوان کرد: آقای دایی در حق من بزرگواری کردند. هر فرد دیگری جای ایشان بود شاید عکس العمل بدی نشان می داد اما او دید که من در جوانی و در اولین بازی ام یک اشتباه انجام دادم.

"هر چه فحش بلد نبودم در این یک روز یاد گرفتم" واکنش صفرزایی به هجوم هواداران فوتبال به اینستاگرامش بود. او در این باره می گوید: در اینستاگرام فقط گل قرمز داریم و چون من در گذشته از گل قرمز استفاده کردم، یعنی تبانی کردم؟ اتفاقی که در این بازی رخ داد بیش از هر کسی به من ضربه زده است. این بازی می توانست زندگی من را تغییر دهد اما یک بی تجربگی همه برنامه های من را به هم زد.

بازیکن اخراجی نفت تهران اما در واکنش به پرسپولیسی بودن، صحبتهای جالبی را مطرح می کند: من 5 سال در تیم های پایه استقلال حضور داشتم. کاپیتان نوجوانان استقلال بودم و با این تیم به قهرمانی لیگ رسیدم و می دانم استقلالی های واقعی به من تهمت نخواهند زد. بعد از این بازی خواب به چشمان من نیامده و تنها می توانم بگویم که واقعا حیف شد. 

صفرزایی در پایان صحبتهای خود، گفت: از علی دایی و تمامی اعضای کادرفنی نفت تهران معذرت خواهی می کنم. در یک لحظه تمرکزم را از دست دادم و نتوانستم توپ را دفع کنم. همچنین باید از تمامی بازیکنان نفت تهران نیز معذرت خواهی کنم که اشتباه من کار آنها را سخت کرد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه