همراه ما باشید

مدیر روابط عمومی باشگاه نفت گفت: برخی از شایعاتی که مطرح می شود مایه تاسف بسیار است.  

قدوسی:برای زیر سوال بردن قهرمانی پرسپولیس اتهام و تهمت می زنند

قدوسی:برای زیر سوال بردن قهرمانی پرسپولیس اتهام و تهمت می زنند

پیروزی نیوز - قدوسی:برای زیر سوال بردن قهرمانی پرسپولیس اتهام و تهمت می زنند

به گزارش پیروزی دیلی، حسین قدوسی  درباره مسایل مطرح شده در فضای مجازی درباره تبانی با پرسپولیس و دفاع همه جانبه برانکو از دایی اظهار داشت: نمی دانم درباره چه چیزی باید صحبت کنیم. متاسفانه در این فوتبال همه به هم اتهام می زنند. وقتی برخوردی با این اتهامات نمی شود نتیجه اش این می شود در فضای مجازی هم عده ای می آیند و برای تخریب همدیگر مسایل را مطرح می کنند. در طی دو هفته گذشته در باره این بازی مطالب کذب منتشر شده و جوسازی هایی صورت گرفت تمام این مسایل را رصد کردیم. برخی که در رسانه ها هم فعالیت دارند به این اکاذیب دامن زدند و در پیچ های خود مطالبی منتشر کردند که ذهن برخی فوتبالدوستان را خراب کرد. از دو هفته پیش این جریان سازی ها شروع شد و آنها به شایعه پراکنی به استقبال این بازی رفتند. عنوان کردند قرار است بازی پرسپولیس و نفت با درخواست نفتی ها در ورزشگاه آزادی برگزار شود. در حالی که هرگز و هرگز چنین بحثی مطرح نبود و چه آقای دایی و چه مسوولان باشگاه در پی آن بودند که با برگزاری بازی در ورزشگاه تختی از حق میزبانی خود دفاع کنند.

 

وی ادامه داد:بعد هم عنوان کردند علی دایی پرسپولیسی است ، محسن خلیلی پرسپولیسی است و مدیرروابط عمومی باشگاه نفت هم سردبیر روزنامه پیروزی است و حتما می خواهند به پرسپولیس راه بدهند. اینگونه بریدند و دوختند تا به زعم خود نتیجه گیری کرده باشند و وقتی هم نادر صفرزایی اخراج شد انواع و اقسام  اتهامات و تهمت ها را روانه این گلر جوان کردند. من کاری با دیگران ندارم همه آنهایی که در فضای مجازی و به شکل گسترده طی این دو هفته اخیر و طی دیروز و امروز به بنده تهمت زده اند را به خدا واگذار می کنم.

 

مدیر روابط عمومی نفت افزود:اگر وقت و حوصله اش را هم داشتم از برخی کانال های تلگرامی که چنین اکاذیبی را منتشر کرده و چنین  اتهاماتی را زده اند شکایت می کردم. مایه تاسف است که یک گلر جوان در پی اشتباهاتش چنین اتهاماتی می زنند حتی پا را فراتر گذاشتند و می گویند دایی دنبال تبانی و کم کاری بوده است. همه می دانند که دایی در تمام تیم هایی که مربی یا بازیکن بوده با تمام توانش مقابل پرسپولیس ایستاده است حتی به خاطر دارم در یک مقطعی ما در راه آهن بودیم آقای دایی سرمربی تیم بودند و بنده مدیر روابط عمومی باشگاه بودم آن روز راه آهن برد و با آن پیروزی در لیگ ماندگار شد. اگر آن روز می باختیم احتمال سقوط راه آن بسیار زیاد می شد.

 

وی خاطرنشان کرد:چرا دروغ بگویم؟بنده در راه آهن مدیر روابط عمومی و مشاور آقای انصاری فر مدیرعامل راه آهن بودم و همانطور که آقای دایی بعد از گلزنی شاگردش به خاطر فشار وحشتناکی رویش بود و نجات تیم از خطر سقوط شادی کرد من هم خوشحال بودم چون با برد راه آهن آبرویمان حفظ شد و تیم راه آهن در لیگ ماندگار شد. مگر می شود در جایی کار کنیم و روزی به خانه ات ببری و بعد آرزوی باخت آن را داشته باشی؟ می خواهم یک سوال را مطرح کنم بروید و ببینید گلرهای نامدار و مطرح فوتبال ایران و جهان مثل نادر صفرزایی اخراج شده اند یا خیر؟ نمونه ها بسیار زیادی وجود دارند که یک  گلر به خاطر به خاطر سلب موقعیت از حریف از محوطه جریمه بیرون آمده و وقتی نتوانسته توپ را با سر یا پا دفع کند به درست یا غلط توپ را با دست دفع کرده و به خاطر اینکه تیم حریف در موقعیت گلزنی مسلم بوده و از سوی داور اخراج شده است. بروید ببینید که گلرهای مطرح ایران و  جهان چنین اشتباهی مرتکب شده اند یا نه؟ نادر صفرزایی گلر جوانی بود و در تیم هایی گلر دوم یا سوم بوده به همین دلیل از تجربه بازی کمی برخوردار است وقتی یک گلر بازی نکند اشمایکل هم که باشد افت می کند. صفرزایی مرتکب اشتباهی شده که مشابه آن را خیلی ها داشته اند و حتی برخی گلرهای مطرح فوتبال ایران اشتباهاتی بدتر از صفرزایی هم داشته اند. چرا ندانسته با آبروی یک  گلر جوان بازی می کنید و انگشت اتهام و تهمت را به سوی اونشانه رفته و کاری می کنید که یک عمر متهم به اخراج عمدی باشد و بعد هم آن را وصل می کنید به علی دایی و فعالیت همزمان مدیر روابط عمومی نفت در روزنامه پیروزی! نمی خواهم مثل خیلی ها تهمت یا اتهام بزنم موارد بسیاری وجود دارد که در این فوتبال رخ داده ولی درست نیست تا وقتی که چیزی اثبات نشده به کسی تهمت بزنیم. نادر صفرزایی یک  اشتباه کرد و برخی می خواهند برای زیر سوال بردن قهرمانی پرسپولیس این جوان را نابود کنند.

مدیر روابط عمومی باشگاه نفت در ادامه گفت و گو با کاپ خاطرنشان کرد:رضا شربتی هم مرتکب اشتباهی شد اتفاقات ما در کانال روزنامه پیروزی درباره این اشتباه مطالبی منتشر کردیم اما وقتی مصاحبه رضا شربتی را خواندم که قسم خورد و مصاحبه خداداد عزیزی را خواندم که عنوان کرد رضا شربتی چه بازیکن باشرف و با وجدانی است هرگز به این شایعه دامن نزدیم و  حتی از پرسنل سایت و روزنامه خواستیم مطلبی در این باره ننوشته و اتهامی وارد نکنند. چرا برخی فراموش کرده اند در تیم نفت 7 استقلالی حضور دارند؟اتفاقت برخی از آنها هم اشتباهاتی کرده اند.روشن است که در فوتبال چنین اتفاقاتی رخ می دهد.فوتبال است و هزار اتفاق.یک روز می بری و یک روز هم شکست.

 

قدوسی افزود:از رسانه ها درخواست می کنم بروند و مواردی که گلرهای مطرح جهان  اشتباه مشابه صفرزایی را مرتکب شده و با هند بیرون از  محوطه جریمه اخراج شده اند را رسانه ای کنند تا مردم بدانند که اگر صفرزایی جوان و کم تجربه تیم اشتباهی کرده چه گلرهای نامداری اشتباه مشابه یا بدتر از او داشته اند. فقط ابراز تاسف می کنم امیدوارم خدا آنهایی را که چنین تهمتی هایی می زنند را به راه راست هدایت کنند و برای برخی که اهالی رسانه هستند و تعمدا با انتشار مطالبی این جریانات را به راه انداختن نیز بسیار متاسفم. انشاالله پاسخگوی وجدان خود باشند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه