همراه ما باشید

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به احتمال ۹۹ درصد تیم پرسپولیس قهرمان لیگ است.  

عربشاهی:از حرف‌های جلالی تعجب می‌کنم/ پرسپولیس ۹۹ درصد قهرمان لیگ است

عربشاهی:از حرف‌های جلالی تعجب می‌کنم/ پرسپولیس ۹۹ درصد قهرمان لیگ است

پیروزی نیوز - عربشاهی:از حرف‌های جلالی تعجب می‌کنم/ پرسپولیس ۹۹ درصد قهرمان لیگ است

 به گزارش پیروزی دیلی، ضیا عربشاهی در مورد پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان اظهار داشت: نیمه اول بازی چنگی به دل نزد و پیکان هم برعکس بازی‌های گذشته‌اش با تک‌مهاجم بازی کرد، اما نیمه دوم بازی زیبا شد و هافبک‌های پرسپولیس انرژی‌های لازم را به دست آوردند و توانستند پرس خوبی را روی حریف انجام دهند. در نهایت 3 امتیاز ارزشمند پرسپولیس گرفت و می‌توان گفت پرسپولیس به احتمال 99 درصد قهرمان لیگ برتر است.

وی افزود: با این حال ملاک پرسپولیس نباید لیگ برتر باشد، زیرا در لیگ قهرمانی این تیم تقریباً مسجل شده است، با این حال سرخ‌پوشان شادابی لازم را ندارند که دلیلش هم خستگی ساق‌های بازیکنان پرسپولیس است. 11 بازیکن اصلی پرسپولیس مدام بازی می‌کنند، ضمن اینکه بازی‌ها و اردوهای تیم ملی هم هست و همین مسئله بازیکنان پرسپولیس را فوتبال‌زده کرده است.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: سرخ‌پوشان برای اینکه بتوانند در آسیا هم موفق شوند باید تیم خود را تقویت کنند. پرسپولیس به یک دفاع چپ و یک دفاع وسط خوب نیاز دارد. کسی که در حد و اندازه پرسپولیس باشد. شاید بهتر باشد برانکو به بازیکنان ذخیره پرسپولیس هم که جوان هستند بیشتر بها بدهد، به هر حال ساق‌های بازیکنان پرسپولیس خسته شده است و این تیم نیاز به نیمکت قدرتمندتری دارد.

عربشاهی در مورد حرف‌های مجید جلالی بعد از شکست و اینکه سرمربی پیکان این باخت را ناشی از بیانیه پرسپولیس عنوان کرد، گفت: جلالی مربی زحمت‌کشی است، اما از شنیدن این حرف‌ها تعجب می‌کنم. پرسپولیس به شایستگی مقابل پیکان پیروز شد. باید از مهدی طارمی هم تشکر کنم که در مقابل عمل بازیکن پیکان عکس‌العملی نشان نداد و سیدجلال حسینی و محمد انصاری هم طارمی را خوب مدیریت کردند تا این غائله ختم به خیر شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه