همراه ما باشید

احمدرضا عابدزاده از بزرگان تاریخ فوتبال ایران و چهره محبوب پرسپولیسیهاست که در 2 سال گذشته از حامیان برانکو ایوانکوویچ بوده است.

عابدزاده: خوشبین هستم پرسپولیس یکی، دو هفته قبل از اتمام مسابقات قهرمان شود

عابدزاده: خوشبین هستم پرسپولیس یکی، دو هفته قبل از اتمام مسابقات قهرمان شود

پیروزی نیوز - عابدزاده: خوشبین هستم پرسپولیس یکی، دو هفته قبل از اتمام مسابقات قهرمان شود

به گزارش سایت پیروزی دیلی، عابدزاده میگوید پرسپولیس هم فوتبال خوبی ارائه میکند و هم خوب نتیجه میگیرد و با اختلاف امتیاز در صدر جدول است.احمدرضا فعلاً مایل نیست درباره اخراج رامین رضاییان توسط برانکو ایوانکوویچ اظهارنظر کند ولی در مصاحبه‌ای کوتاه گفت: «سرمربی جایگاه مشخصی در یک تیم فوتبال در همه جای دنیا دارد و رمز موفقیت هر تیم احترام به تفکرات مربی موفق است این تفکر صرفاً فنی و یا انضباطی نیست و فاکتورهای دیگری هم دارد.» عابدزاده در یک برهه توسط محمد مایلی کهن روی نیمکت تیم ملی نشست، تعداد بازیهای باشگاهی جایگزین او به اندازه تعداد بازیهای ملی عقاب نبود اما عابدزاده بدون اخم و اعتراض به نظر سرمربی تیم احترام گذاشت پس اگر امروز میگوید حق با سرمربی است قبلاً خودش این را نشان داده و ثابت کرده تابع نظر سرمربی است. 

سنگربان خاطره‌انگیز فوتبال ایران که از اواخر پارسال به متل قو رفته قصد دارد در جشن قهرمانی پرسپولیس شرکت کند و در این باره گفت: خوشبین هستم پرسپولیس یکی، دو هفته قبل از اتمام مسابقات قهرمان شود. اگر مراسم قهرمانی در تهران باشد سعی میکنم برنامه‌هایم را طوری تنظیم کنم تا کنار هواداران و اعضای تیم باشم. پرسپولیس بعد از حدود 9، 10 سال تیمی شده که هواداران انتظارش را دارند تیمی با طراوت و باانگیزه. حال اگر هم در طول مسابقات باخت داشته جزئی از فوتبال است و همه تیم‌های بزرگ دنیا در لیگ‌های خود شکست هم تجربه میکنند

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه