همراه ما باشید

مهدی طارمی با گلزنی برابر پیکان فعلا و با یک بازی بیشتر به تنهایی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار گرفته است.

ستاره پرسپولیس برای دومین بار آقای گل می‌شود؟/ طارمی در آستانه کسب افتخاری بزرگ

ستاره پرسپولیس برای دومین بار آقای گل می‌شود؟/ طارمی در آستانه کسب افتخاری بزرگ

پیروزی نیوز - ستاره پرسپولیس برای دومین بار آقای گل می‌شود؟/ طارمی در آستانه کسب افتخاری بزرگ

به گزارش پیروزی دیلی، پرسپولیس موفق شد یکی از حساس ترین بازی های فصل خود را با برتری پشت سر بگذارد و تا حد زیادی به قهرمانی نزدیک شود.مهدی طارمی زننده گل دوم سرخپوشان در این دیدار بود.او با این گل یک تنه و البته پیش از دیدار فولاد خوزستان و سپاهان به صدر جدول گلزنان صعود کرد.

طارمی پیش از این دیدار با ساسان انصاری به صورت مشترک آقای گل بود و حالا با یک بازی بیشتر، بالاتر از گلزن فولاد قرار گرفته است. البته محمد قاضی هم ۱۰ گله است و بازی هفته ۲۶ این تیم نیز باقی مانده ولی بعید است او بتواند به سه گلزن بالای جدول گلزنان برسد. البته در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و احتمال دارد او با یک هت تریک و یک دبل در دو بازی آینده از رقبایش سبقت هم بگیرد. باید منتظر ماند و دید در این رقابت، کدام مهاجم عنوان آقای گلی را به نام خود می کند.

این آقای گلی بیش از هر کسی می تواند برای مهدی طارمی شیرین باشد چراکه او سابقه یک آقای گلی دارد و اگر امسال هم به این عنوان برسد، به افتخاری بزرگ دست پیدا خواهد کرد چراکه کمتر مهاجمی در ایران بوده که بتواند دو دوره متوالی آقای گل شود. از طرفی طارمی درصورت آقای گلی می تواند جواب خوبی به منتقدانش بدهد  ثابت کند که اگر یک دوره آقای گل شده، شانسی نبوده است. ضمن اینکه هواداران تیم های رقیب که معتقدند طارمی بسیاری از گل های خود را از روی نقطه پنالتی زده و اگر این پنالتی ها نبود آقای گل نمی شد، دیگر نمی توانند به راحتی او را به جای آقای گل، آقای پنالتی خطاب کنند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه