همراه ما باشید

 مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: حرف های پرسپولیسی ها از روی ترس و تزلزل شان است.  

حمله جدید تراکتوری ها/ پرسپولیسی‌ها ترسیده‌اند و فرار رو به جلو می‌کنند!

حمله جدید تراکتوری ها/ پرسپولیسی‌ها ترسیده‌اند و فرار رو به جلو می‌کنند!

پیروزی نیوز - حمله جدید تراکتوری ها/ پرسپولیسی‌ها ترسیده‌اند و فرار رو به جلو می‌کنند!


به گزارش  پیروزی دیلی، سیامک قلیچ خانی اظهار داشت: آقایان مشغول فرار به جلو هستند و اینها همه عواقب ترس و تزلزل شان است. ظاهرا فراموش کرده اند که به چه شیوه ای یکی از بهترین هافبک های  ما را جذب کردند و بعد سراغ مدافع ما رفتند. ما مستنداتی داریم که نشان می دهد باشگاه پرسپولیس به چه روشی و با چه پیشنهادی سراغ یکی از مدافعان ما رفته بود.

وی اضافه کرد: نشانه های ترس این آقایان در صحبت هایشان هویداست. ما درباره برنامه ریزی مسابقات صحبت کرده بودیم و همه چیز به وضح آشکار  است. ما هیچ وقت خطاب مان باشگاه پرسپولیس نبود بلکه درباره برنامه سازمان لیگ و فدراسیون صحبت کرده بودیم. البته تیم هایی که به ناحق برابر پرسپولیس شکست خوردند بحث داوری ها را دارند اما ما هنوز با آنها مسابقه ای نداده ایم که درباره داوری اش اظهار نظر کنیم.

قلیچ خانی خاطرنشان کرد: وقتی یک مسوول فدراسیون فوتبال ما به آن شکل از قهرمانی پرسپولیس صحبت می کند و فقط پرچم و بوق دستش نمی گیرد و به استادیوم نمی رود و ترقه نمی اندازد دیگر از این دوستان چه توقعی می رود. همه دیدند که در بازی قبل چگونه تیم ما را سلاخی کردند و بازیکنان اصلی مان را از ما  گرفتند. دیگر همه چیز روشن و مشخص است و مردم خودشان قضاوت می کنند که کجا ناعدالتی شده و کجا به نفع دیگر تیم ها اتفاقاتی افتاده است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه