همراه ما باشید

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دیدار مرحله نیمه نهایی در دیدار مقابل تاهیتی در ضربات پنالتی مغلوب شد تا به فینال نرسد.

تاریخ‌سازی ساحلی بازان ایران نیمه‌تمام ماند/ تاهیتی فینالیست شد

تاریخ‌سازی ساحلی بازان ایران نیمه‌تمام ماند/ تاهیتی فینالیست شد

پیروزی نیوز - تاریخ‌سازی ساحلی بازان ایران نیمه‌تمام ماند/ تاهیتی فینالیست شد

به گزارش سایت پیروزی دیلی، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران از مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های جام‌جهانی فوتبال ساحلی از ساعت 23:30 به وقت کشورمان به مصاف تاهیتی رفت و در ضربات پنالتی مغلوب شد و از رسیدن به فینال باز ماند.

 بازی در 3 وقت معمول با تساوی یک بر یک به پایان رسید. وقت اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید، در وقت دوم شاگردان میرشمسی بازی را در دست گرفتند و با گلزنی ناظم با یک گل به پیروزی رسیدند. در وقت سوم با وجود اینکه تیم ملی ایران بازی حساب‌شده‌ای را ارائه می‌داد، روی یک غافلگیری گل تساوی بخش را دریافت کرد، تا بازی به وقت‌ اضافه 3 دقیقه‌ای کشیده شود.

 در این دقایق هم دو تیم به گل نرسیدند تا ضربات پنالتی تکلیف تیم برنده را مشخص کند. در ضربات پنالتی هم بارها تیم ملی ایران فرصت گلزنی داشت اما اکثر پنالتی بازیکنان ایران به گل تبدیل نشد تا در نهایت تاهیتی با نتیجه 3 بر 2 در ضربات پنالتی پیروز شود. 

 شرح پنالتی‌ها:

 علی ناظم پنالتی اول را به گل تبدیل کرد و بازیکن تاهیتی هم موفق شد در پنالتی اول موفق باشد و توپ را گل کرد.

 پنالتی دوم ایران توسط مختاری گل شد، اما بازیکن تاهیتی با واکنش خیره‌کننده پیمان حسینی نتوانست پنالتی دوم را به گل تبدیل کند و ایران پیش افتاد. 

 در پنالتی سوم ایران، اکبری ناموفق بود و دروازه‌بان تاهینی این توپ را مهار کرد، در ادامه بازیکن تاهیتی هم توپ خود را گل کرد؛ تا ضربات تک به تک پنالتی تیم برنده را مشخص کند. 

 در پنالتی چهارم، احمدزاه توپ را به تیرک دروازه کوبید تا ناکام بمانیم، اما حسینی باز هم درخشید و پنالتی بازیکن تاهیتی را گرفت تا ایران را امیدوار نگه دارد. 

 در پنالتی پنجم باز هم دروازه تاهیتی باز نشد اما در ادامه باز هم حسینی هنرنمایی کرد و توپ حریف را گرفت. 

 پنالتی ششم را بهزادپور به بیرون زد تا بهترین فرصت باز هم برای تاهیتی شکل بگیرد و این بار تاهیتی توپ را گل کرد تا پیروز این دیدار شوند. 

تیم ملی ایران در دیدار یک‌چهارم سوئیس را با نتیجه 4 بر 3 شکست داد و راهی نیمه نهایی شده بود. 

 دیگر دیدار نیمه‌نهایی میان تیم های برزیل و ایتالیا برگزار می‌شود و برنده به فینال راه می‌یابد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه