همراه ما باشید

سرمربیان تیم‌های الریان قطر و الهلال عربستان از عزم خود برای پیروزی در رویارویی فردا گفتند.

لادروپ: با اعتماد به نفس به مصاف الهلال می‌رویم/ دیاز: الهلال به دنبال پیروزی است

لادروپ: با اعتماد به نفس به مصاف الهلال می‌رویم/ دیاز: الهلال به دنبال پیروزی است

پیروزی نیوز - لادروپ: با اعتماد به نفس به مصاف الهلال می‌رویم/ دیاز: الهلال به دنبال پیروزی است

به گزارش پیروزی دیلی، میشل لادروپ، سرمربی تیم الریان قطر در نشست خبری پیش از بازی فردا (دوشنبه) در هفته ششم و پایانی گروه D لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال عربستان گفت: ما با الهلالی مواجه می‌شویم که راه رسیدن ما به رویای صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانی آسیا است. الهلال قوی‌ترین تیم فوتبال باشگاهی در عربستان و یکی از بهترین‌ تیم‌های قاره آسیا است اما  پیش از این اثبات کردیم که برابر تیم‌های قدرتمند مصمم هستیم.

لادروپ ادامه داد: وضعیت سلامتی بعضی از بازیکنان الریان مناسب نیست و دچار آسیب و فشارهایی هستیم. با این حال اطمینان دارم که بازیکنان الریان با اعتماد به نفس کامل به میدان خواهند رفت.

رامون دیاز، سرمربی آرژانتینی تیم الهلال عربستان نیز اظهار داشت: رویارویی ما با الریان قطر و مهم‌تر از آن نتیجه پیروزی یا تساوی به ما امکان صدرنشینی در گروه را می‌دهد. الهلال آماده کسب بهترین نتیجه برابر الریان قطر است.

دیاز ادامه داد: لیگ قهرمانان آسیا متفاوت با لیگ کشوری است اما الهلال با انگیزه کسب یک پیروزی بزرگ به میدان می‌رود و با روحیه جدی می‌خواهیم بهترین مقام را به دست آوریم، البته الریان دارای بازیکنان باکیفیتی است و انتظار یک بازی سخت را داریم. باید بهترین بازی خود را ارائه دهیم تا به هدف برسیم.

تیم پرسپولیس در صورت شکست الوحده امارات در بازی فردا (دوشنبه) و توقف الریان قطر در مصاف با الهلال عربستان می‌تواند به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه