همراه ما باشید

تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر تیم الوحده امارات را بعدازظهر امروز یکشنبه در ورزشگاه آزادی آغاز کرد.

گزارش تمرین پرسپولیس/برنامه‌های پرسپولیس برای دیدار برابر الوحده مرور شد

گزارش تمرین پرسپولیس/برنامه‌های پرسپولیس برای دیدار برابر الوحده مرور شد

پیروزی نیوز - گزارش تمرین پرسپولیس/برنامه‌های پرسپولیس برای دیدار برابر الوحده مرور شد

به گزارش پیروزی دیلی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز در هتل المپیک حضور یافتند و در اردوی پیش از دیدار برابر الوحده شرکت کردند. بازیکنان پس از جلسه فنی، آنالیز و استراحت، راهی ورزشگاه آزادی شدند.

تمرین از ساعت 17:50 دقیقه در زمین اصلی ورزشگاه آزادی آغاز شد. بازیکنان با لباس‌های قرمز و کادر فنی با لباس‌های سفید رنگ در زمین حضور یافتند و کار خودشان را شروع کردند.

ابتدا مارکو بازیکنان را در اختیار گرفت و برنامه گرم کردن و حرکات کششی و نرمشی در دستور کار آنها قرار گرفت. گلرها هم با ایگور به تمرینات دروازه‌بانی مشغول شدند.

اصحاب رسانه در کنار زمین شماره یک ورزشگاه آزادی حضور یافتند و به مدت 15 دقیقه به تهیه خبر، عکس و گزارش پرداخته و پس از آن محل تمرین را ترک خواهند کرد.

 فوتبال هدفمند در دو گروه، بخش بعدی تمرین بود که در این مرحله، کریم باقری هم با بازیکنان همراه شد.

اصحاب رسانه در ساعت 18:15 دقیقه محل تمرین سرخپوشان را ترک کردند و کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس تاکتیک‌های تیمی را در دستور کار بازیکنان قرار داده و تمرین امروز یکشنبه در ساعت 19 به پایان می‌رسد تا سرخپوشان برای استراحت راهی هتل المپیک شوند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه