همراه ما باشید

معاون اول رییس جمهور که نامزد انتخابات دوره یازدهم نیز محسوب می‌شود از صدا و سیما خواست ترتیبی اتخاذ کنند که گفتگوی او مانع از پخش دیدار نماینده ایران در لیگ قهرمانان نشود.

درخواست جهانگیری از صداوسیما برای پخش بازی پرسپولیس+عکس

درخواست جهانگیری از صداوسیما برای پخش بازی پرسپولیس+عکس

پیروزی نیوز - درخواست جهانگیری از صداوسیما برای پخش بازی پرسپولیس+عکس

به گزارش سایت پیروزی دیلی، اسحاق جهانگیری که فردا در برنامه پرسش و پاسخ در شبکه سوم حاضر خواهد شد، با توجه به جدال حساس شاگردان برانکو ایوانکوویچ در لیگ قهرمانان آسیا که با امیدواری این تیم برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان همراه است درخواست جالب توجه و احترامی را ابراز کرده است.

 جهانگیری با انتشار پستی در اکانت رسمی خود از صدا و سیما خواست برنامه گفتگوی ویژه او را به نحوی برنامه ریزی کنند که تداخلی با پخش دیدار پرسپولیس و الوحده امارات نشود. 

 معاون اول رییس جمهور و نامزد انتخابات ریاست جمهوری در این خصوص نوشته است: فردا جوانان قهرمان باشگاه پرسپولیس در میدانی آسیایی وظیفه افتخارآفرینی برای ورزش ایران عزیزمان برعهده دارند. با احترام به جوانان فوتبال دوست میهن مان و با آرزوی موفقیت برای ورزشکاران افتخارآفرین کشورمان، با توجه به تداخل پیش آمده از صدا و سیما میخواهم حتما برنامه فوتبال را به طور مستقیم پخش کند و با یک تغییر جزیی، برنامه گفتگوی اینجانب با جوانان عزیز را یک ربع زودتر پخش نماید.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه