همراه ما باشید

جشن تولد به بهانه زادروز صاحب امتیاز پیروزی

45 سالگی تان مبارک آقای بگلری

45 سالگی تان مبارک آقای بگلری

پیروزی نیوز - 45 سالگی تان مبارک آقای بگلری

جمعی از پرسنل هفته نامه عصر ارتباط و روزنامه پیروزی ظهر دیروز و به مناسب زادروز مهدی بگلری صاحب امتیاز روزنامه پیروزی و هفته نامه ی عصر ارتباط جشن تولدی برای وی تدارک دیده و ضمن گرفتن عکس یادگاری زادروز وی را به ایشان تبریک گفتند و برایش بهترین ها و سلامتی را آرزو کردند. هفته نامه عصر ارتباط از سال 1381 تا کنون منتشر می شود و مهدی بگلری صاحب امتیاز و مدیر مسئول این هفته نامه است که در حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات به اطلاع رسانی می پردازد. مهدی بگلری در دو سال اخیر صاحب امتیاز روزنامه پیروزی شده و دکتر محمد حسین انصاری فرد نیز همچنان به عنوان مدیر مسول به فعالیت خود ادامه می دهد.

بگلری  صاحب امتیاز و مدیر مسول نشریه آهنگ زندگی است که از سال 77 تا کنون منتشر می شود و همچنین به عنوان صاحب امتیاز و مدیر مسئول کانون تبلیغاتی ارتباط و صاحب امتیاز و مدیر مسول نشریه ی عصر شکه فعالیت می کند.

نشریه ی آهنگ زندگی یک نشریه ی خانوادگی است که قریب به 20 سال سابقه انتشار دارد.

مهدی بگلری طی ده سال گذشته به عنوان مدیر عامل شرکت پیام رسان پیروز  در حوزه توزیع مطبوعات پخش روزنامه پیروزی  در تهران و شهرستان ها را عهده دار بوده و به واسطه ی همین ارتباط کاری در طی توافقاتی با دکتر محمد حسین انصاری فرد مسئولیت صاحب امتیازی روزنامه ی پیروزی را پذیرفته و در دو سال اخیر به عنوان صاحب امتیاز روزنامه پیروزی فعالیت می کند و به رغم مشکلات مالی عدیده به واسطه علاقه مندی به پرسپولیس و هوادارانش به انتشار روزنامه ادامه داده و امیدوار است که وضعیت جراید ورزشی و غیر ورزشی از شرایط بهتری برخوردار شود و در تلاش است تا مشکلات مالی را مرتفع کند.

وی همچنین کارشناس رسمی دادگستری در امور مطبوعات ، خبرنگاری و روزنامه نگاری است.

بگلری در جمع پرسنل عصر ارتباط و پیروزی از اقدام آن ها برای برگزاری مراسم جشن تولد تشکر کرده و برای آنها موفقیت در عرصه ی رسانه ای و زندگی شخصی را برای آنها آرزو کرده و ابراز امیداوری  کرد که نشریات زیر مجموعه اش بتوانند در اطلاع رسانی و رسالتی که بر عهده دارند موفق عمل کنند.گفت و گوی کوتاهی با مهدی بگلری درباره روزنامه پیروزی داشته ایم که متعاقبا منتشر می شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه