همراه ما باشید

بگلری: امیدوارم پیروزی با حمایت هواداران تاثیرگذارتر از قبل منتشر شود

مهدی بگلری: امیدواریم با حمایت‌های هواداران، پیروزی بهتر از قبل به حیات خود ادامه دهد

مهدی بگلری: امیدواریم با حمایت‌های هواداران، پیروزی بهتر از قبل به حیات خود ادامه دهد

پیروزی نیوز - مهدی بگلری: امیدواریم با حمایت‌های هواداران، پیروزی بهتر از قبل به حیات خود ادامه دهد

مهدی بگلری در گفت و گو با سایت پیروزی دیلی و در حاشیه برگزاری مراسم جشن تولدش در گفت و گوی خودمانی افزود: به بهانه زادروز پرسنل پیروزی و عصر ارتباط و نشریاتی که در آنجا مسئولیت داریم همواره مراسم تولد هایی برگزار می شود. دوستان و همکاران لطف کرده بودند و برای بنده هم مراسمی تدارک دیده بودند و با این اقدام خود خوشحالمان کردند. دور همی بسیار خاطره انگیزی بود و لحظات خوشی را در کنار هم سپری کردیم و هدف از برگزاری چنین مراسم هایی دور هم بودن و مرور خاطرات و سپری کردن لحظاتی خارج از فشار کار رسانه ای است. برای همه ی دوستان و همکارانم در نشریات پیروزی، عصر ارتباط، عصر شبکه آهنگ زندگی آرزوی سلامتی و بهترین ها را دارم.

بگلری درباره مسئولیتی که در روزنامه پیروزی به عنوان صاحب امتیاز دارد گفت: طی ده سال گذشته به عنوان مدیرعامل شرکت پیام رسان پیروز مسئولیت توزیع روزنامه پیروزی در تهران و شهرستان ها را بر عهده داشته و به همین دلیل ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی با آقای انصاری فرد مدیر مسئول و صاحب امتیاز روزنامه پیروزی داشتیم. در پی مشکلات مالی به وجود آمده برای روزنامه پیروزی، آقای انصاری فرد به ما پیشنهاد دادند که مسئولیت صاحب امتیازی را بپذیریم و انتشار روزنامه بر عهده ما باشد. بنده هم با توجه به علاقه مندی به پرسپولیس و علاقه ای که به کار در حوزه ورزشی و پرسپولیس داشتم این مسئولیت را پذیرفتم و آقای انصاری فرد نیز به عنوان مدیر مسئول با ما همکاری دارند و افتخار می کنم که به عنوان یک پرسپولیسی در روزنامه پیروزی مسئولیتی دارم و همه تلاش ما این بوده که بتوانیم رضایت هواداران را جلب کنیم. می توانم به جرات بگویم که پرسنل روزنامه پیروزی همگی هوادار پرسپولیس بوده و همواره چیزی که برایشان اولویت داشته دفاع از حق هواداران و منافع پرسپولیس بوده و نسبت به همه ی مسائل این موضوع را در اولویت قرار داده اند.این اتفاق در چنین روزگاری به هر حال بسیار ارزشمند است. به عینه دیده ام آنها پیشنهادات بهتر کاری را نادیده گرفته و خیلی مشکلات را تحمل کردند و عشقشان به پرسپولیس را در عمل نشان دادند نه در حد حرف و شعار. به آنها افتخار می کنم و امیدوارم که بتوانیم روزهای خوش و بهتری را در کنار هم داشته باشیم.

بیگلری می گوید: پرسنل سابق پیروزی همچنان به روزنامه خودشان تعلق خاطر داشته و بسیار خوشحال کننده است که هر از چند گاهی دل نوشته هایشان را برای ما ارسال می کنند و این دل نوشته ها در روزنامه منتشر می شود. به هر حال روزنامه پیروزی یک روزنامه منحصر به فرد است که ارتباط بسیار تنگاتنگی با هواداران دارد.ارتباطی که بین روزنامه پیروزی و مخاطبانش برقرار بوده و هست در ایران بی نظیر است و این روزنامه ویژگی های خاصی دارد که آن را متمایز کرده است. روزنامه پیروزی در تمامی سالهای انتشار خود به عنوان دومین روزنامه پر تیراژ ورزشی کشور بوده و این در حالی است که ما در هشت صفحه منتشر می شویم و بسیاری از جراید دوازده صفحه ای بوده و از پرسنل و امکانات بهتری هم برخوردار بوده و هستند و خبرنگاران روزنامه پیروزی همواره در دفاع از حق پرسپولیس کوشا بوده و دیده ایم که آنها برای دفاع از حق پرسپولیس هرگز مماشات نکرده و به رغم دردسرهایی که برایشان ایجاد شده برای اطلاع رسانی و دفاع از حق تیم محبوب شان و هواداران تلاش کرده اند.

بگلری افزود: به هر حال با توجه به افزایش قیمت کاغذ در سالهای اخیر و همچنین گرایش مردم به فضای مجازی و سایت ها، اقبال عمومی نسبت به جراید چه ورزشی و چه غیر ورزشی کمتر شده و همین موجب شده که روزنامه پیروزی با مشکلات مالی مواجه باشد.این مشکلات سالیان اخیر وجود داشته و ما تلاش می کنیم که این مشکلات را مرتفع کنیم اما بدون اینکه خدایی نکرده متنی بر سر هواداران داشته باشیم باید بگویم که ما به رغم ضرری که متحمل می شویم به انتشار روزنامه ادامه داده و امیدواریم که شرایط تغییر کند. 

بگلری درباره ارتباط روزنامه پیروزی با باشگاه پرسپولیس گفت: روزنامه هرگز ارگان رسمی باشگاه پرسپولیس نبوده ولی همواره سعی کرده ارتباط خوبی با باشگاه داشته باشد و در دفاع از حق باشگاه و مدیران آن نیز تلاش کند . در هیچ دوره ای هم بین باشگاه و روزنامه مراوده مالی وجود نداشته و هرگز از حمایت های مالی باشگاه برخوردار نبودیم و بلکه این ارتباط یک ارتباط صرفا خبری و کاری بوده و حتی در بسیاری از سالها از حمایت اسپانسر های باشگاه نیز بی بهره بودیم کما اینکه در این مقطع نیز ارتباطی بین ما و اسپانسر باشگاه برقرار نیست.

صاحب امتیاز پیروزی تصریح کرد: روزنامه پیروزی به عنوان ارگان غیر رسمی هواداران پرسپولیس فعالیت کرده و سعی کرده ایم رضایت هواداران را جلب کنیم و امیداوریم با حمایت آنها بتوانیم با تمام وجود به فعالیت خود ادامه داده و رضایت خاطر هواداران را جلب کرده باشیم.روزنامه پیروزی به عنوان دومین روزنامه پر تیراژ ورزشی و با نوزده سال سابقه حیات طی این سالها به هر حال در بسیاری از مواقع توانسته از حق پرسپولیس و هواداران دفاع کند و بسیاری مواقع بوده که به هر حال مسئولان باشگاه بنا به دلایلی نمی توانستند برخی حرف ها را بیان کنند و این کار را روزنامه پیروزی به خوبی انجام داده است.  قطعا ما بدون ایراد نبوده ایم و در پی مشکلات مالی و کمبود ها سعی کرده ایم بهترین خبرها را انتقال داده و می بینید که روزنامه پیروزی یکی از نشریاتی است که همواره خبرهای اختصاصی خوبی را منتشر کرده و توانسته رضایت هواداران را جلب کند که این رضایت در برخی مقاطع بیشتر و در برخی مقاطع کمتر  بوده. ما سعی در رفع ایرادات داریم از حمایت هواداران ممنونیم و افتخار می کنیم که اخیرا نیز هواداران خوبی جذب روزنامه شده و به عنوان خبرنگار با ما همکاری دارند.

بگلری در باره اقدامات جدید انجام شده گفت: سایت پیروزی دیلی و کانال رسمی روزنامه را راه اندازی کرده ایم و سعی کرده ایم از این طریق نیز در اطلاع رسانی و حمایت از پرسپولیس نقش آفرین باشیم و سعی داریم سایت پیروزی دیلی تبدیل به کامل ترین مرجع اخبار پرسپولیس شود.

بگلری در پایان درباره علاقه اش به پرسپولیس گفت: از کودکی به پرسپولیس علاقه مند بوده ام و افتخار می کنم که در این روزنامه مسئولیت دارم و ارتباط بسیار خوبی هم بین ما و دکتر انصاری فرد برقرار است و این همکاری ما همچنان ادامه دارد و امیدواریم که در سال جدید بتوانیم اتفاقات بهتری را رقم بزنیم و شرایط بهتری داشته باشیم. جا دارد همینجا از تمامی پرسنل روزنامه پیروزی در این نوزده سال و همچنین  پرسنل فعلی روزنامه کمال تشکر را داشته باشم. معتقدم با تلاش های آنها و حمایت هواداران این روزنامه می تواند اتفاقات بهتری را رقم بزند و تاثیرگذار تر باشد. انشاءالله که بتوانیم با قدرت و توان بیشتری در خدمت هواداران باشیم و اگر قصوری داشته ایم ما را به بزرگی خود ببخشند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه