همراه ما باشید

جدایی مهاجم سابق تیم استقلال از آلانیا اسپور ترکیه قطعی شده اما هنوز تکلیف تیم بعدی او مشخص نیست.

مذاکرات شهباززاده با تراکتور به بن بست خورد/ اختلاف بر سر یک فصل است!

مذاکرات شهباززاده با تراکتور به بن بست خورد/ اختلاف بر سر یک فصل است!

پیروزی نیوز - مذاکرات شهباززاده با تراکتور به بن بست خورد/ اختلاف بر سر یک فصل است!


به گزارش سایت پیروزی دیلی، سجاد شهباززاده بعد از تجربه کردن روزهای نه چندان شیرین در لیگ برتر ترکیه، به منظور بازگشت به سطح اول فوتبال ایران و به امید بازگشت به استقلال از آلانیا جدا شد. اما جدایی شهباززاده از تیم ترکیه‌ای مقارن شد با محرومیت آبی پوشان از حضور در بازار نقل و انتقالات از سوی فیفا.
طبیعی است بهترین حالت برای شهباززاده پاسخ مثبت به پیشنهاد دیگر تیم‌هایی است که خواهان به خدمت گرفتن او هستند و برای این منظور چه تیمی بهتر از تراکتورسازی. تیمی که استقلالی‌ها ترجیح می‌دادند در صورت عدم رفع محرومیت شان مقصد بعدی شهباززاده باشد.
اما گره کوری که در مذاکرات ابتدایی اما رسمی طرفین ایجاد شده، شاید باعث شود تا سجاد قید حضور در تراکتورسازی را هم بزند. در حالی که به نظر می‌رسد هدف شهباززاده عقد قرارداد تا پایان فصل با تیم تراکتورسازی است تا در انتهای فصل بتواند بعنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که می‌خواهد ملحق شود، نظر باشگاه تراکتورسازی این است که قرارداد وی با این باشگاه یک و نیم ساله باشد تا سرخ پوشان تبریزی در فصل آینده هم قادر به استفاده از این مهاجم باشند.
این «یک فصل» در واقع اختلاف نظری است که شهباززاده با تراکتورسازی دارد و باعث شده تاکنون اتفاق جدی برای ملحق شدن وی به تیم تراکتورسازی روی ندهد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه