همراه ما باشید

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: امیدوارم این روزهای سخت هرچه زودتر تمام شود.

عالیشاه: روزهای عذاب آوری را پشت‌سر می‌گذارنم

عالیشاه: روزهای عذاب آوری را پشت‌سر می‌گذارنم

پیروزی نیوز - عالیشاه: روزهای عذاب آوری را پشت‌سر می‌گذارنم

به گزارش پیروزی دیلی، امید عالیشاه درباره وضعیت خود و روزهایی که به دلیل محرومیت دور از میادین است اظهار داشت: واقعا شرایط سختی است. روزهای عذاب آوری را هم من و هم احمد (نوراللهی) پشت سر می گذاریم. شما وقتی به عنوان یک فوتبالیست یک بغل پا می زنید خوشحال هستید. وقتی مصدوم می شوید و مدتی از تمرینات دور هستید انگار دیوانه شده اید. حالا تصور کنید بازیکنی شرایط ما را پیدا کند و مصدوم نباشد و مجبور باشد بیرون بنشیند. کاری از دست ما برنمی آید. فقط امیدوارم هرچه زودتر این روزها به پایان برسد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از باشگاه خبری تازه مبنی بر احتمال لغو محرومیت نقل و انتقالاتی شنیده است بیان داشت: من خبر خاصی ندارم. تمریناتم را دنبال می کنم. فعلا باید انفرادی کار کنم البته بعد از بازی امروز تراکتورسازی مقابل صبا به تبریز خواهم رفت تا در تمرینات گروهی حاضر شوم. در سال 95 اتفاقات تلخی برای من رخ داد اما به خدا توکل می کنم و امیدوارم سال 96 با حوادث و اتفاقات خوب آن روزهای سخت فراموش شود.

عالیشاه خاطرنشان کرد: در  حال حاضر کار خاصی جز تمرین کردن از دست ما ساخته نیست. فعلا صبر می کنیم تا ببینیم چه اتفاقاتی رخ می دهد.

وی درباره آخرین وضعیت روحی احمد نوراللهی تصریح کرد: احمد خوب است. با هم گهگاه صحبت می کنیم. در این شرایط ما دو نفر فقط می توانیم به هم دلداری بدهیم.

عالیشاه درباره حساسیت های لیگ برتر در این هفته ها گفت: مسابقات را با دقت دنبال می کنم و البته کلی حسرت می خورم که چرا خودم در لیگ نیستم. امیدوارم هفته های پایانی با جذابیت دنبال شود.

هافبک تراکتورسازی درباره اخراج رامین رضاییان از پرسپولیس اذعان داشت: رامین برای پرسپولیس زحمت کشیده است اما آقای برانکو صلاح دیدند که همکاری آنها ادامه نداشته باشد. سرمربی تیم حرف اول و آخر را می زند. امیدوارم رامین هر اتفاقی که برایش می افتد خوب باشد و بتواند فوتبالش را در بهترین فرم دنبال کند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه