همراه ما باشید

ملی‌پوش فوتبال کشورمان گفت: خوشحالم که بار دیگر بخشی از باشگاه ولفسبورگ شدم..

واکنش باشگاه ولفسبورگ به عقد قرارداد با اشکان/دژاگه: خوشحالم دوباره بخشی از باشگاه ولفسبورگ شدم

واکنش باشگاه ولفسبورگ به عقد قرارداد با اشکان/دژاگه: خوشحالم دوباره بخشی از باشگاه ولفسبورگ شدم

پیروزی نیوز - واکنش باشگاه ولفسبورگ به عقد قرارداد با اشکان/دژاگه: خوشحالم دوباره بخشی از باشگاه ولفسبورگ شدم


به گزارش سایت پیروزی دیلی، اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان با عقد قراردادی تا پایان این فصل به تیم فوتبال ولفسبورگ پیوست. کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان که پیش از این در سال 2007 تا 2012 در این تیم حضور داشت از بازگشت به فلکس‌واگن آره‌نا ابراز خوشحالی و افتخار کرد. دژاگه در مدتی که در این تیم حضور داشت در 156 بازی، 20 گل زد و 23 پاس گل ساخت.
وی در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه ولفسبورگ اظهار داشت: خیلی خوشحالم و هیجان زده از این که دوباره جزئی از باشگاه ولفسبورگ شدم و از اینکه بار دیگر در این تیم حضور دارم، افتخار می‌کنم. ولفسبورگ در حال حاضر در شرایط دشواری قرار دارد و من می‌خواهم در سریع‌تریم زمان ممکن به این تیم کمک کنم. می‌خواهم تشکر کنم از مدیر ورزشی تیم اولاف ربه و سرمربی والرین اسماعیل که به من این شانس را دادند تا در این تیم حضور یابم. بر اساس اعلام باشگاه دژاگه از فردا (سه‌شنبه) اولین تمرین خود را با گرگ‌های آلمان برگزار خواهد کرد.
مدیر ورزشی ولفسبورگ هم از حضور اشکان دژاگه در این تیم ابراز خوشحالی کرد و ابراز امیدواری کرد که دژاگه با افزایش تجربیاتش در این مدت و با عزم و اراده‌ای که دارد بتواند به موفقیت تیم کمک کند.
به احتمال زیاد دژاگه پیراهن شماره 20 را به تن خواهد کرد.
همچین سایت باشگاه در این خبر نوشت از فردا صبح ساعت 9 و 30 دقیقه پیراهن اشکان با قیمت 10 یورو و نیم در فروشگاه رسمی باشگاه قابل دسترس خواهد بود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه