همراه ما باشید

هافبک تهاجمی تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد که از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال پیشنهاد دارد.

جهانبخش: پیشنهاد پرسپولیس و استقلال برای هر بازیکنی خوشایند است

جهانبخش: پیشنهاد پرسپولیس و استقلال برای هر بازیکنی خوشایند است

پیروزی نیوز - جهانبخش: پیشنهاد پرسپولیس و استقلال برای هر بازیکنی خوشایند است

به گزارش پیروزی‌دیلی، امید جهانبخش در مورد سقوط صبا به رقابت‌های لیگ دسته اول گفت: واقعاً حیف شد که تیم ما سقوط کرد و در آخرین بازی به شدت از اشتباه داور ضربه دیدیم. ما در طول بازی‌ها چند بار از داوری ضربه خوردیم. در دیدار مقابل استقلال خوزستان هم گل سالمی زدیم که توسط داور مردود اعلام شد.


هافبک تهاجمی تیم فوتبال صبای قم در ادامه افزود: آقای خورشیدی خودش به ما گفت که اشتباه کرده است و از بدشانسی او این اشتباه در ادامه منجر به زدن گل تساوی توسط استقلال خوزستان شد.


جهانبخش در واکنش به اعتراض مسئولان صبا به پرسپولیس که با تیم اصلی‌اش مقابل سیاه‌جامگان به میدان نرفت، ‌اظهار داشت: ما اگر بازی خودمان را برده بودیم دیگر نیازی نبود دنبال این باشیم که پرسپولیس با چه تیمی مقابل سیاه‌جامگان به میدان رفته است. متأسفانه ما با اشتباه داوری سقوط کردیم.


وی درباره شرایط خودش برای فصل آینده و اینکه گفته می‌شود از پرسپولیس و استقلال پیشنهاد دارد، تصریح کرد: من این مسائل را به مدیربرنامه‌هایم سپرده‌ام و در نهایت یک تصمیم خوب خواهند گرفت. من از چند تیم از جمله پرسپولیس و استقلال پیشنهاد دارم و امیدوارم در نهایت یک تصمیم درست بگیرم. اینکه یک بازیکن از هر دو تیم استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشته باشد، واقعاً خوشایند است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه