همراه ما باشید

در پی قهرمانی الهلال در لیگ عربستان که بعد از شش سال به وقوع پیوست سران باشگاه پاداش رویایی برای اعضای تیم خود تصویب کردند.

پاداش 6 میلیاردی برای قهرمانی رقیب پرسپولیس

پاداش 6 میلیاردی برای قهرمانی رقیب پرسپولیس

پیروزی نیوز - پاداش 6 میلیاردی برای قهرمانی رقیب پرسپولیس

به گزارش پیروزی‌دیلی، رقیب عربستانی پرسپولیس در گروه D لیگ قهرمانان آسیا در حالی توانست همچون سرخپوشان پایتخت به طلسم ناکامی های متوالی خود پایان دهد که این قهرمانی برای شیوخ متمول ریاض بسیار ارزشمند بود چون پاداشی در حدود 6 میلیون ریال عربستان(6 میلیارد تومان) برای بازیکنان و مربیان الهلال در نظر گرفتند.

 

به نوشته رسانه های سعودی بازیکنان و مربیان الهلال بعد از بازی امشب برابر الریان در هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا در بازگشت به ریاض در ضیافت شامی مجلل حاضر خواهند شد تا پاداش قهرمانی خود که رقمی در حدود 6 میلیون ریال عربستان هست را از دستان شیوخ و رجال سیاسی شهر ریاض دریافت کنند.


الهلال به عنوان یکی از متمول ترین باشگاه های عربستان و حاشیه خلیج فارس نزدیک به شش سال در حسرت قهرمانی در عربستان به سر می برد و در این مدت همواره جام قهرمانی به تیم های مطرح شهر جده می رسید. به همین خاطر بعد از طلسم شکنی رامون دیاز و شاگردانش سران باشگاه الهلال تصمیم به اعطای چنین پاداش رویایی به اعضای تیم گرفتند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه