همراه ما باشید

امین حاج‌محمدی بحث بر‌انگیز‌ترین بازیکن این فصل استقلال بود.

شکایت میلیاردی از استقلال

شکایت میلیاردی از استقلال

پیروزی نیوز - شکایت میلیاردی از استقلال


به گزارش سایت پیروزی دیلی، امین حاج‌محمدی بحث بر‌انگیز‌ترین بازیکن این فصل استقلال بود. بازیکنی با قرارداد یک‌میلیارد و 100 میلیون تومانی که حتی یک دقیقه هم برای آبی‌پوشان بازی نکرد! رسانه‌ها به او لقب میلیاردر نیمکت‌نشین داده بودند. البته خودش می‌گوید برخلاف این قرار داد و رقم دهان پرکن، دراین فصل حتی ریال هم ازباشگاه استقلال دریافتی نداشته است. مدافع سابق آبی‌ها که هفته گذشته به تبریز و تیم ماشین‌سازی رفت از باشگاه استقلال شکایت کرده است. او می‌گوید آماده توافق برای فسخ قرارداد بود اما رفتار غیرحرفه‌ای استقلالی‌ها باعث شد تا با استفاده از بندی که در قراردادش بود یک‌طرفه فسخ کند و بعد هم برای گرفتن حق و حقوقش به کمیته انضباطی شکایت ببرد: «از اول فصل به من لقب نیمکت‌نشین میلیاردی دادند و گفتند که قرارداد یک میلیاردی دارد اما در این فصل یک ریال هم از باشگاه استقلال نگرفتم. شکایتم به خاطر بی‌احترامی بود که به من کردند وگرنه آماده بودم تا به توافق برسیم. قرار شد برای فسخ قرارداد به باشگاه بروم و مذاکره کنیم اما هربار که می‌رفتم خبری نبود و مدام امروز و فردا می‌کردند. من هم برای این که به لحاظ فوتبالی آسیب نبینم مجبور شدم یک طرفه فسخ کنم و برای گرفتن حق و حقوقم به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کنم.»

منصوریان و افتخاری مقصر هستند
علیرضا منصوریان در ابتدای فصل با علم به این موضوع که قرارداد حاج محمدی یک میلیارد و یکصد میلیون تومان است نام او را در لیست نفرات مورد نظرش قرار داد. جالب این که سرمربی استقلال از ابتدای فصل مدام به حاج‌محمدی می‌گفت قراردادش را کم کند و در استقلال بماند. اگر علیمنصور در همان ابتدای فصل به این بازیکن می‌گفت نامش در لیست مازاد قرار دارد، هم لیست استقلال خالی می‌ماند و لازم نبود نام روزبه چشمی را از لیست خارج کنند و امروز دچار مشکل شوند و هم بدهی یک میلیارد و 100 میلیونی به باشگاه تحمیل نمی‌شد. بدون شک منصوریان و افتخاری در این ماجرا مقصر اصلی هستند و باید پاسخگوی این بدهی میلیاردی باشند.

طلب یک میلیارد و 250 میلیونی
امین حاج‌محمدی مبلغ یک میلیارد و 250 میلیون تومان از باشگاه طلب کار بوده و برای گرفتن این مبلغ از باشگاه استقلال شکایت کرده است. حالا در فصل آینده هم مدیران باشگاه برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید مجبورند این بدهی سنگین را از بودجه باشگاه پرداخت کنند که شاید همین موضوع بازهم کار دست آبی‌ها بدهد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه