همراه ما باشید

 رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در حاشیه کنگره AFC برای انتخابات شورای فیفا عنوان کرد که وضعیت مالی فیفا سخت و دشوار است و برای رهایی از این وضعیت باید متحد شوند

اینفانتینو: وضعیت مالی فیفا سخت است/باید برای رهایی از این وضع همه متحد شویم

اینفانتینو: وضعیت مالی فیفا سخت است/باید برای رهایی از این وضع همه متحد شویم

پیروزی نیوز - اینفانتینو: وضعیت مالی فیفا سخت است/باید برای رهایی از این وضع همه متحد شویم

به گزارش پیروزی دیلی، انتخابات جدید AFC برای شورای فیفا امروز به میزبانی منامه پایتخت بحرین درحال برگزاری است که در این مراسم علی کفاشیان به عنوان نایب رئیس AFC حضور دارد و مهدی تاج، رئیس فدراسیون و علیرضا اسدی، دبیر کل فدراسیون به عنوان اعضا در این کنگره شرکت کردند.

جانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در این مراسم عنوان کرد: ما به تمرکز خود به فوتبال ادامه خواهیم داد و تنها به پیشرفت، اصلاح و شفافیت فوتبال در داخل فیفا خواهیم پرداخت. موضع مالی فیفا در شرایط کنونی با توجه به فسادهای گسترده سابق بسیار سخت و راکد است و ما عزم راسخ داریم.

وی افزود: موضع مالی فیفا سخت است. حتما شنیده‌اید روز گذشته فیفا با خطوط هوایی قطر تا پایان سال قرارداد امضا کرده است در این راستا ما دستاوردهای خود را آغاز خواهیم کرد. فیفا در آینده انتظار دارد درآمد مهمی را از قهرمانی جوانان، جام های قاره ای و جام جهانی روسیه و قطر کسب کند و ما باید همه به خاطر فوتبال متحد شویم.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه