همراه ما باشید

هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: اعتقاد دارم بازیکنان پرسپولیس با تمام وجود مقابل سیاه‌جامگان بازی کردند و بازیکنان ذخیره این تیم انگیزه زیادی داشتند.

شیری: پرسپولیس با تمام وجود مقابل سیاه‌جامگان بازی کرد/ اولویتم حضور در سایپاست

شیری: پرسپولیس با تمام وجود مقابل سیاه‌جامگان بازی کرد/ اولویتم حضور در سایپاست

پیروزی نیوز - شیری: پرسپولیس با تمام وجود مقابل سیاه‌جامگان بازی کرد/ اولویتم حضور در سایپاست

به گزارش سایت پیروزی دیلی، حامد شیری در خصوص پیروزی سایپا در هفته آخر لیگ برتر مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: به هر حال با توجه شرایط ما در جدول رده‌بندی طبیعتاً استرس زیادی داشتیم. ما می‌دانستیم که سرنوشت‌مان برای بقا در لیگ برتر دست خودمان است و اگر به برتری دست یابیم در لیگ باقی خواهیم ماند. خدا را شکر در نهایت نیز توانستیم به پیروزی برسیم و بقای خود را قطعی کنیم.

 وی در خصوص انتقاداتی که به عملکرد پرسپولیس در مقابل سیاه‌جامگان و استفاده از بازیکن ذخیره این تیم صورت گرفت، گفت: من به این موضوع اعتقاد ندارم که پرسپولیس نباید با تیم دوم خود بازی می‌کرد. به هر حال این تیم مدیرعامل و سرمربی دارد و اختیار آنها با توجه به شرایط‌شان در لیگ قهرمانان آسیا دست خودشان بود تا با تیم دوم و جوانان خود به مشهد بروند. 

 هافبک تیم فوتبال سایپا عنوان کرد: برخلاف کسانی که به این موضوع انتقاد می‌کنند من اعتقاد دارم بازیکنان پرسپولیس با تمام وجود بازی کردند و بازیکنان ذخیره این تیم با توجه به نیمکت‌نشینی انگیزه زیادی برای نشان دادن توانایی‌های خود در دیدار مقابل سیاه‌جامگان داشتند.

 شیری در خصوص وضعیت آینده خود گفت: قرارداد من با سایپا به اتمام رسیده است و در حال حاضر بازیکن آزاد هستم. منتظر تماس سایپا هستم تا ببینم بعد از تغییر و تحولات احتمالی چه تصمیمی بگیرم. چند پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری دارم، اما اولویت من ادامه فعالیت در سایپاست.

 وی در خصوص احتمال همکاری فرکی با سایپا خاطر نشان کرد: من به عنوان بازیکن نمی‌توانم در این خصوص صحبت کنم و باید دید نظر هیئت مدیره و مدیریت باشگاه سایپا در این خصوص چیست. من در شش سال اخیر در سایپا حضور داشتم و تغییرات زیادی را مشاهده کردم که معمولاً به نفع تیم نبوده است، اما باید تحت هر شرایطی به نظر باشگاه احترام گذاشت.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه