همراه ما باشید

روزبه چشمی حالا امیدوار است به تیم سابق خود برگردد و حداقل اینکه پیشنهاد حضور او در پرسپولیس ارائه شده ولی هنوز نمی توان گفت کار تا مراحل جدی پیش رفته باشد.

دو شرط برانکو و پرسپولیس برای جذب روزبه چشمی

دو شرط برانکو و پرسپولیس برای جذب روزبه چشمی

پیروزی نیوز - دو شرط برانکو و پرسپولیس برای جذب روزبه چشمی

روزبه چشمی در واقع مانند خسرو حیدری که اکنون برای استقلال بازی می کند از محصولات آکادمی فوتبال پرسپولیس است. بازیکنانی که به عشق پوشیدن پیراهن پرسپولیس در تست ها شرکت کردند و کشف شدند اما فوتبال مسیر دیگری را پیش رویشان قرار داد.

در این میان چشمی حتی در زمان مانوئل ژوزه و یحیی گل محمدی به عنوان بازیکن تیم امید در تمرینات بزرگسالان حضور پیدا کرد. او از پرسپولیس به صبا رفت و از آنجا راهی استقلال شد.

همیشه وقتی صحبت از حضور بازیکنان استقلال در پرسپولیس به میان می آید، این شائبه وجود دارد که شاید این بازیکن می خواهد باشگاه استقلال برای عقد قراردادی شیرین تر تحت فشار قرار بدهد. به ویژه در زمان هایی که خود آنها خواهان حضور باشند. با این اوصاف تا وقتی اتفاقی جدی روی نداده است، نباید خیلی روی این مساله مانور کرد. البته برای پرسپولیس فرقی نمی کند اگر بازیکنی بخواهد برای فشار بر استقلال چنین مساله ای را دنبال کند. از سویی هم نمی توان با قاطعیت گفت چنین هدفی دنبال می شود، پس منطقی این است که پرسپولیس به موضوع بهای لازم را بدهد. در این ارتباط آخرین خبر این است که برانکو ایوانکوویچ هم نظر مثبت خود را اعلام کرده است ولی دو شرط دارد که هر دو از شرط های مدیریت باشگاه نیز به حساب می آید.

این دو شرط عبارتند که در وهله اول سلامت این بازیکن و آمادگی او برای انجام سنگین ترین تمرینات از سوی پزشکان تایید شده باشد و دوم اینکه سقف مالی باشگاه برای انعقاد قرارداد لحاظ شود تا تیم از این جهت وارد حاشیه نشود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه