همراه ما باشید

اگر داوران دست و پای بازیکنان حریف را باز نگذاشته بودند که با خطاهای پنالتی او را متوقف کنند و نگران هم نباشند، تا الان درصدر جدل گلرنان لیگ برتر بود.

طارمی فقط به قهرمانی می اندیشد

طارمی فقط به قهرمانی می اندیشد

پیروزی نیوز - طارمی فقط به قهرمانی می اندیشد

البته او در شرایط کنونی هم مورد توجه چینی ها قرار دارد. مهدی طارمی از فرصت تعطیلی دو روزه تمرینات استفاده کرد و به بوشهر رفت و دیشب به تهران برگشت. در چند روز اخیر هم، خبر پیشنهاد  2 میلیون یورویی باشگاه چینی برای جذب او مورد توجه رسانه ها بوده است. طبعا هواداران هم نگران هستند که مبادا بهترین گلزن تیمشان، هوایی و راهی شود. اطلاعات ما نشان می‌دهد که باشگاه چینی فقط این دو میلیون یورو را برای پرداخت به پرسپولیس و دریافت رضایت نامه وی ارسال کرده است. یعنی آنها حاضر شده اند بیش از 5/7 میلیارد توامن فقط به باشگاه بدهند. تازه این پیشنهاد اولیه ای است که توسط واسطه ایرانی ارائه کرد. آیا ممکن است چنین رقمی، پرسپولیس را وسوسه کند؟ محمد ترکاشوند دراین باره به واسطه ایرانی گفته است  درباره این موضوع نه صحبت کنید و نه درباره آن حرف بزنید.

دراین کش و قوس بعضی از رسانه ها این خبر را منتشر کردند که تیم های چینی اصلا نمی توانند بازیکن آسیایی بگیرند و خبرها را در باره غیر واقعی است،‌اما در همین زمان خبر حضور یک بازیکن ازبک در یک باشگاه چینی به گوش می رسد. از سوی دیگر بررسی ها نشان می دهد کنفدراسیون آسیا قانون استفاده از سه غیر آسیایی و یک آسیایی خارجی درجام قهرمانان را به استفاده از سه بازیکن خارجی تغییر داده است و روی کاغذ هم مشکلی برای این انتقال وجود ندارد.

البته این در حالی است که طارمی و وکیل او در مواجهه با این پیشنهاد اعلام کردند وی یک قرارداد بی قید وشرط دارد و تنها مرجع تصمیم گیرنده باشگاه پرسپولیس است و باید پیشنهاد را به باشگاه ببرد.

و اما نظر خود طارمی چیست. او درباره این پیشنهاد می‌گوید: اصلا به این موضوع فکر نمی‌کنم. تنها چیزی که فکر من مشغول آن است، قهرمانی است و اینکه آن را تقدیم هواداران کنیم. روزیکه از ترکیه برگشتم، در مصاحبه ای با حضور دوربین های تلویزیونی گفتم؛ هدف ما قهرمانی است و اینکه جام را به هواداران بدهیم. من فکرم را مشغول این حرفها نمی‌کنم و تمرکزم روی تیم و بازی است. از سوی دیگر هر پیشنهادی هم بیاید به باشگاه می‌رود. آنها تصمیم گیرنده هستند. من برای پرسپولیس هیچ قید و شرطی نگذاشته ام. از او درباره این مساله می‌پرسیم که آیا مبلغ پیشنهادی او را وسوسه نمی‌کند، چون با توجه به رقم اعلام شده برای گرفتن رضایت نامه به نظر می‌رسد به خود او هم پول خوبی می‌دهند و طارمی پاسخ می‌دهد: یک میلیارد، دو میلیارد و یا پنج میلیارد فرقی نمی‌کند. من یک عهدی با هواداران بستم و به آن پایبند هستم. فعلا تنها کاری که باید انجام بدهیم، قهرمانی است.

وی درباره پیروزی سرخپوشان  در روزیکه او، احمدزاده و حسینی غایب بودند اضافه کرد پرسپولیس واقعا یک تیم شده است. تیمی کار می‌کند. غیبت چند بازیکن از جمله خودم باعث نمی‌شود پرسپولیس به قدری تحت تاثیر قرار بگیرد که نتواند قدرت خود را نشان بدهد. همچنین خیلی خوشحالم که بچه ها در آستانه مراسم ازدواج وحید امیری این پیروزی و شادی را به شاه داماد هدیه کردند.  طارمی درباره بعضی حاشیه سازی ها در مورد حریفانی چون تراکتورسازی و استقلال گفت: من در این باره حرفی ندارم خدا را شکر واقعیت انقدر مشخص است که اصلا لازم به صحبت نیست. تمرکز ما با این حرفها به هم نمی‌ریزد. ما فقط به بازی های خودمان فکر می‌کنیم. در این مقطع هم تمرکز ما روی گرفتن 6 امتیاز در دو بازی حساس پیش رو است. کاری به این حرف و حذیث ها نداریمک تیم ما نشان داده که شایسته ترین تیم برای قهرمانی است و پیروزی های اخیر هم در شرایطی به دست آوردیم که هیچ چیز به سود ما نبود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه