همراه ما باشید

کی‌روش: فعلاً اوضاع در دست من نیست و هیچ‌کاره‌ام! سرمربی تیم ملی فوتبال امروز با راننده جدید در فدراسیون فوتبال حاضر شد.

حضور ناجی کی روش در فدراسیون فوتبال/کی‌روش: فعلاً اوضاع در دست من نیست و هیچ‌کاره‌ام!

حضور ناجی کی روش در فدراسیون فوتبال/کی‌روش: فعلاً اوضاع در دست من نیست و هیچ‌کاره‌ام!

پیروزی نیوز - حضور ناجی کی روش در فدراسیون فوتبال/کی‌روش: فعلاً اوضاع در دست من نیست و هیچ‌کاره‌ام!


به گزارش سایت پیروزی دیلی، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که از مدت‌ها پیش بار سفر را بسته و قصد رفتن از تیم ملی دارد، امروز برای برگزاری جلسه چهارم خود با مهدی تاج به فدراسیون فوتبال آمد تا طرفین در خصوص مشکلات پیش رو و حتی ادامه همکاری با تیم ملی به یکدیگر به صحبت بپردازند.
نکته قابل توجه اینکه با توجه به شایعه تغییرات در بخش‌های مختلف تیم ملی، گویا این موضوع از امروز با تغییر راننده کی‌روش کلید خورد و شاید با ماندن سرمربی پرتغالی تغییر و تحولات در بخش‌های دیگر نیز ادامه داشته باشد.
کی‌روش رأس ساعت 15 و 10 دقیقه با تیپ کاملاً مشکی و با ماشین سانتافه سفید رنگ جدید به فدراسیون فوتبال آمد،‌اما بعد از نیم‌ساعت به جلوی در بازگشته و سپس بعد از صحبتی تلفنی برای جلسه با تاج به همراه خراتی به اتاق رئیس فدراسیون فوتبال رفت.
نکته قابل توجه اینکه بعد از مدتی رضا حسنی‌خو مدیرکل سابق حراست وزارت ورزش نیز به فدراسیون فوتبال آمد. نکته جالب اینکه در زمانی که کی‌روش جلوی در فدراسیون بود یک دانشجوی مقطع دکترا به سمت سرمربی تیم ملی رفته و از او درخواست کرد تا کی‌روش در تکمیل رساله دکترا به او کمک کند که سرمربی تیم ملی ایران با بی‌حوصلگی به این درخواست پاسخ رد داده و به او گفت فعلاً اوضاع در دستان او نیست و در حال حاضر او هیچ‌کاره است. این جلسه ادامه دارد و باید صبر کرد تا خروجی آن که می‌تواند به قیمت ماندن یا رفتن کی‌روش باشد مشخص شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه