همراه ما باشید

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الهلال برای خودش بازی کرد چرا که سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده است و قطعاً برای ما بازی نکرد.

حسینی: الهلال برای خودش بازی کرد نه ما/ لخویا یکی از سخت‌ترین رقبای ما است

حسینی: الهلال برای خودش بازی کرد نه ما/ لخویا یکی از سخت‌ترین رقبای ما است

پیروزی نیوز - حسینی: الهلال برای خودش بازی کرد نه ما/ لخویا یکی از سخت‌ترین رقبای ما است

به گزارش سایت پیروزی دیلی، سید جلال حسینی پس از برتری این تیم مقابل الوحده امارات گفت: بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و در یکی از سخت‌ترین مسابقات خود به برتری دست‌ یافتیم. ما بعد از دیدار با الهلال می‌دانستیم که بازی سختی مقابل الوحده خواهیم داشت. 

 وی عنوان کرد: فاصله نزدیک دیدارهای ما در لیگ برتر باعث شده بود مقداری خسته باشیم. البته در دیدار مقابل سیاه‌جامگان با استراحتی که چند تن از بازیکنان داشتند توانستیم امروز با انرژی بیشتری به مصاف الوحده برویم و خدا را شکر با حمایت هواداران ضمن پیروزی به مرحله بعد صعود کنیم. 

 حسینی در پاسخ به این سوال که نتیجه دیدار الریان قطر و الهلال عربستان را در طول بازی چگونه پیگیری می‌کردند، گفت: هیچ یک از مسئولان ما نتیجه را به ما نمی‌گفتند و تمرکزمان روی بازی خودمان بود. البته از شادی هواداران متوجه می‌شدیم که الهلال به گل رسیده اما ما در هنگام بازی کاری به نتیجه نداشتیم و تمام تلاش خود را انجام دادیم تا قدرت خودمان را به الوحده نشان دهیم. در دیدار گذشته مقابل الهلال نیز سوار بر بازی بودیم و امروز فوتبالی کاملا هجومی به نمایش گذاشتیم.  

کاپیتان پرسپولیس در خصوص دیدار این تیم مقابل لخویای قطر عنوان کرد: لخویا مانند الریان حریف سختی برای ما خواهد بود. قطعاً دیدار با لخویا یکی از سخت‌ترین مسابقات ما خواهد بود. چرا که این تیم از 4 بازیکن خارجی و بازیکنان ملی‌پوش خوبی استفاده می‌کند. کار سختی در دو مسابقه آینده خواهیم داشت.

 وی در خصوص استقبال کمتر هواداران پرسپولیس نسبت به دیدارهای گذشته، عنوان کرد: حتی اگر یک هوادار نیز به ورزشگاه بیاید وظیفه ما است تا با تمام وجود بازی کنیم، هوادارانمان امسال خیلی به ما کمک کردند و من نیز قبول دارم بلیت مسابقات مقداری گران است. من ممنون این هواداران هستم، امروز نیز آنها آمدند و همه جوره تیم را حمایت کردند. 

 حسینی در خصوص لطف الهلال در حق پرسپولیس و این که این تیم برای سرخپوشان بازی کرد، گفت: الهلال برای ما بازی نکرد و به دنبال صدرنشین شدن خودش بود. این تیم سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده و قطعاً برای کسی بازی نمی‌کند. تمرکزمان روی بازی خودمان بود و حالا نیز باید فقط به دو دیدار آینده فکر کنیم. 

 کاپیتان پرسپولیس در خصوص مشکل مالیاتی خود، که مربوط به زمان حضورش در سپاهان است، گفت: باور کنید هر روز یک خبر در این خصوص به من می‌رسد و واقعاً نمی‌دانم چه کار باید بکنم. ما بدجوری گرفتار شدیم و زورمان نیز به هیچ کس نمی‌رسد. 

 وی در خصوص دریافت مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس گفت: این روند در حال انجام است و ما نیز امروز درصدی از مطالبات خود را گرفتیم. حسینی در پایان در خصوص مصدومان این تیم خاطرنشان کرد: واقعاً یک خسته نباشید جانانه به بچه‌ها می‌گویم. کمال کامیابی‌نیا امروز ایثار کرد که به میدان رفت و همچنین محمد‌انصاری، حسین ماهینی و وحید امیری با وجود مصدومیت بازی کردند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه